трудові відносини в фермерському господарстві

25.11.2020

Якщо член ФГ навчається в аспірантурі,на полях ФГ проводить досліди по навчанню,отримує стипендію як аспірант чи обовязково його ще й оформляти на роботу цьому ФГ?

Ваш коментар *

Відповіді юристів

Доброго дня, Ларисо.

Повідомляю Вам наступне.

Відповідно до частини 1 статті 3 Закону України «Про фермерське господарство», до членів фермерського господарства можуть належати зокрема чоловік, жінка, їхні батьки, діти, яким виповнилося 14 років, інші члени родини та їхні родичі, які об’єдналися для спільного ведення фермерського господарства, а також визнають положення установчого документа цього фермерського господарства і дотримуються цих положень.

До членів фермерського господарства не можуть належати ті особи, які працюють в ньому за трудовим договором (контрактом).

Трудові відносини в межах фермерського господарства регулює стаття 27 Закону "Про фермерське господарство", відповідно до якої зазначені відносини базуються на праці його членів.

У разі виробничої потреби фермерське господарство може залучати до роботи інших осіб за трудовим договором (контрактом). У фермерському господарстві трудові відносини його членів регулюються Статутом, а трудові відносини осіб, залучених до роботи згідно з трудовим договором (контрактом), регулюються законодавством України про працю.

Отже, якщо зазначений аспірант член фермерського господарства необхідність укладати трудовий договір відсутня.

Зв'язатися з юристом
Vladislav Kotigora
E-mail:kotigora@outlook.com
Сказати Дякую +15 грн

Вартість послуг: Детальна консультація від 100 грн
Складання скарг, заяв, звернень , запитів від 150 грн.
Подякувати за відповідь на картку Приватбанку
5168 7554 3254 7194



Типові договориБланки договорів



Розділи консультації

Активні юристиАктивні юристи

Телефон: +380732137627,+380503858355,+380972037619
Телефон: +38(050)-105-33-11, +38 (096)-109-76-08
Телефон: +380952114823
Телефон: (050) 105-33-11

Кращі юристиКращі юристи

Телефон: kasanovn535@gmail.com
Телефон: +380732137627,+380503858355,+380972037619

Загрузка
Наверх