Вивезення сміття

23.11.2020

ДОБРИЙ ДЕНЬ! Таке питання-я проживаю у приватному будинку,земля теж приватизована,є кадастровий номер.Я не оплачую ні кварплату ні плату за землю.Сміття я утилізовую сам.Я сам обслуговую свій будинок.Але міська служба, яка займається вивезенням сміття по місту вимагає від мене,щоб я прововжив з ними договір,щодо вивезення зміття(хоча з моєї теріторії дана структура сміття ні разу не увозила,просто його можна виносити у пакетах у баки)Чи правомірно вони від мене вимагають пролонгації даного договору на вивіз сміття ,якщо я цього не бажаю?Посилання на закони.

Ваш коментар *

Відповіді юристів

Надання послуг з вивезення відходів як вторинної сировини, що є у складі побутових відходів, здійснюється з урахуванням вимог статті 35 Закону України “Про відходи”.

6. Обсяг надання послуг розраховується на підставі норм, затверджених органом місцевого самоврядування.

7. Норми надання послуг визначаються:

1) шляхом проведення вимірювання кількості побутових відходів, що утворюється за одиницю часу (доба, місяць), або на підставі фактичного обсягу надання послуг за попередній період;

2) за двома джерелами їх утворення:

житлові будинки (багатоквартирні та одноквартирні);

підприємства, установи та організації;

3) окремо для фізичних осіб, що проживають:

у будинках з наявністю всіх видів благоустрою — центрального опалення, водопостачання, каналізації, газопостачання;

у будинках, в яких відсутній один або два види благоустрою, — центральне опалення, водопостачання, каналізація.

Зазначені норми переглядаються один раз на п’ять років.

8. У разі коли норми не затверджено органом місцевого самоврядування, застосовують мінімальні норми згідно з додатком 2.

9. Критерієм якості послуг є дотримання:

графіка вивезення побутових відходів (за винятком настання обставин непереборної сили), погодженого з органом місцевого самоврядування;

вимог стандартів, нормативів, норм, порядків і цих Правил.

10. Контроль якості послуг здійснюється шляхом перевірки дотримання стандартів, нормативів, норм, порядків і цих Правил комісією, утвореною з ініціативи чи за участю органу місцевого самоврядування та/або органу самоорганізації населення і членів правлінь об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, житлово-будівельного кооперативу, молодіжного житлового комплексу.

11. Під час укладання договору про надання послуг:

1) сторони узгоджують графік їх надання виходячи з потреби споживача, норм надання та якості послуг;

2) виконавець послуг на вимогу споживача зобов’язаний пред’явити:

правила надання послуг;

графік вивезення відходів;

тарифи на надання послуг;

інформацію про пільги, передбачені законодавчими актами для окремих категорій населення.Плата за надані послуги нараховується щомісяця відповідно до умов договору і тарифів, що формуються відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 26 липня 2006 р. № 1010 (Офіційний вісник України, 2006 р., № 30, ст. 2137).

Зв'язатися з юристом
ООО Право на Якість, місто Київ
Телефон:+380732137627,+380503858355,+380972037619
E-mail:t.borsuk@right-for-quality.com
Сказати Дякую +15 грн

Вартість послуг: 200 грн
Благодарность принимается на карту Приват Банка
5329 5720 0051 2468
Платные консультации по прайсу
http://right-for-quality.com/

Получается меня могут принудительно обязать пролонгировать договор?



Типові договориБланки договорів



Розділи консультації

Активні юристиАктивні юристи

онлайн
Фото користувача
ООО Право на Якість
м. Київ
відповідей за тиждень: 39
Телефон: +380732137627,+380503858355,+380972037619
Телефон: +38(050)-105-33-11, +38 (096)-109-76-08
не в мережі
Фото користувача
Your Protect
м. Миколаїв
відповідей за тиждень: 9
Телефон: 0964989772

Кращі юристиКращі юристи

Телефон: +380732137627,+380503858355,+380972037619
Телефон: kasanovn535@gmail.com

Загрузка
Наверх