новобудова

Доброго дня! підкажіть будь-ласка, за що потрібно платити власнику квартири в новобудові, коли там немає ремонту та ніхто не проживає? ОСББ

(газ, вода, сміття, прибирання навколо будинку)

Ваш коментар *

Відповіді юристів

Кожен власник житлового приміщення несе зобов’язання забезпечити схоронність такого об’єкту відповідно до положень ст. 322 ЦК України та положень ст. 151 ЖК України, в якій також йдеться про необхідність утримання у належному стані прибудинкової території. Такі обов'язки виникають у власника незалежно від того, чи зареєстрований хтось у житловому приміщенні.Це означає, що ті об’єднання, які власними силами здійснюють утримання будинку та прибудинкової території, власне, самі і встановлюють розмір своїх внесків ОСББ (інших платежів) на утримання будинку і прибудинкової території. Але для визначення економічно обґрунтованого розміру та прозорого складу таких внесків (платежів), необхідно виходити з розміру витрат на утримання будинку і прибудинкової території, що в першу чергу залежить від складу робіт та послуг, які оберуть самі співвласники багатоквартирного будинку.

Зв'язатися з юристом
ООО Право на Якість, місто Київ
Телефон:+380732137627,+380503858355,+380972037619
E-mail:t.borsuk@right-for-quality.com
Сказати Дякую +15 грн

Вартість послуг: 200 грн
Благодарность принимается на карту Приват Банка
5329 5720 0051 2468
Платные консультации по прайсу
http://right-for-quality.com/



Типові договориБланки договорів



Розділи консультації

Активні юристиАктивні юристи

онлайн
Фото користувача
ООО Право на Якість
м. Київ
відповідей за тиждень: 109
Телефон: +380732137627,+380503858355,+380972037619
не в мережі
Фото користувача
Lawyer
м. Львів
відповідей за тиждень: 7
не в мережі
Фото користувача
Nikjlay Kasyanov
м. Дніпро
відповідей за тиждень: 6
Телефон: kasanovn535@gmail.com

Кращі юристиКращі юристи

Телефон: +380732137627,+380503858355,+380972037619
Телефон: kasanovn535@gmail.com

Загрузка
Наверх