Пряме підпорядкування

31.10.2020

Доброго дня. Я є військовослужбовець. Виходжу заміж за свого прямого начальника. Скажіть будь ласка, чи обов'язково переводитись на іншу посаду, чи можна залишатись працювати там само, так як при прийомі на роботу декілька років тому ми не мали ніяких зв'язків ??

Ваш коментар *

Відповіді юристів

Доброго дня, пані Ліко!

У Вашому випадку наявний конфлікт інтересів , який передбачений статтею 20-1 Закону України "Про військовий обов'язок та військову службу."

У разі виникнення конфлікту інтересів під час виконання службових повноважень військова посадова особа зобов’язана негайно доповісти про це своєму безпосередньому начальникові.

Безпосередній начальник військової посадової особи зобов’язаний вжити всіх необхідних заходів, спрямованих на запобігання конфлікту інтересів, шляхом доручення виконання відповідного службового завдання іншій посадовій особі, особистого виконання службового завдання чи в інший спосіб, передбачений законодавством.

Термін "конфлікт інтересів" вживається у значенні, наведеному в статті 27 Закону України "Про запобігання корупції" у Вашому випадку.

Як правило, вирішенням зазначеного питання є переведення на іншу посаду з метою уникнення прямого підпорядкування близькій особі.

Для детальної консультації звертайтесь особисто.

Зв'язатися з юристом
Владислав Котигора
Телефон:0964989772
E-mail:kotigora@outlook.com
Сказати Дякую +15 грн

Вартість послуг: Детальна консультація від 100 грн
Складання скарг, заяв, звернень , запитів від 150 грн.
Подякувати за відповідь на картку Приватбанку
5168 7554 3254 7194



Типові договориБланки договорів



Розділи консультації

Активні юристиАктивні юристи

Телефон: +380732137627,+380503858355,+380972037619
Телефон: 0964989772
Телефон: +380952114823
Телефон: +38(050)-105-33-11, +38 (096)-109-76-08


Загрузка
Наверх