Семейный кодекс

29.10.2020

Здравствуйте,я не замужем,есть дочь,проживаю с отцом инвалидом 1 группы, является ли мой отец членом моей семьи???

Ваш коментар *

Відповіді юристів

Згідно з п.1 ч.2 ст.3 Сімейного кодексу України, сім’ю складають особи, які спільно проживають, пов’язані спільним побутом, мають взаємні права та обов’язки.

Зв'язатися з юристом
Малик Олександр Володимирович, місто Вінниця
Телефон:+38(050)-105-33-11, +38 (096)-109-76-08
E-mail:lawyermalyk@gmail.com
Сказати Дякую +15 грн

Вартість послуг: Консультація від 250 грн.
Вдячність приймається на карту ПриватБанку
5457 0822 2444 4039 або на картку Mоnobank 5375 4141 0931 1349

Сказати Дякую +15 грн

Вартість послуг: ГУСАРЫ ДЕНЕГ НЕ БЕРУТ



Типові договориБланки договорів



Розділи консультації

Активні юристиАктивні юристи

Телефон: +380732137627,+380503858355,+380972037619
Телефон: 0964989772
Телефон: +380952114823
Телефон: +38(050)-105-33-11, +38 (096)-109-76-08

Кращі юристиКращі юристи

Телефон: kasanovn535@gmail.com
Телефон: +380732137627,+380503858355,+380972037619

Загрузка
Наверх