Переведення по відношеню

27.10.2020

Доброго дня. Підкажіть будь ласка, чи зможу я, військовослужбовець контрактної служби перевестись за відношенням з навчального центру до бойової бригади (за місцем прописки)? І чи має право дійсне командування мені відмовити?

Ваш коментар *

Відповіді юристів

Доброго дня, Максиме!

Переведення військовослужбовців за загальним правилом здійснюється за наявності обґрунтованих підстав з урахуванням висновків атестування, рекомендацій їх безпосередніх і прямих начальників та на підставі клопотань командирів (начальників), які порушили питання про переміщення.

Відбувається на підставі вимог пункту 110 Указу Президента України “Про Положення про проходження громадянами України військової служби у Збройних Силах України”.

Окрім того, військовослужбовець може бути переміщений на нове місце військової служби з однієї військової частини до іншої у випадках, визначених пунктом 82 Положення.

Отже , Вам потрібно подати рапорт по команді до Вашого командира (начальника) і додати зазначене відношення .

На практиці бувають непоодинокі випадки, коли командири відмовляють у переведенні.

Для детальної консультації звертайтесь особисто.

Зв'язатися з юристом
Владислав Котигора
Телефон:0964989772
E-mail:kotigora@outlook.com
Сказати Дякую +15 грн

Вартість послуг: Детальна консультація від 100 грн
Складання скарг, заяв, звернень , запитів від 150 грн.
Подякувати за відповідь на картку Приватбанку
5168 7554 3254 7194



Типові договориБланки договорів



Розділи консультації

Активні юристиАктивні юристи

Телефон: +380732137627,+380503858355,+380972037619
Телефон: 0964989772
Телефон: +380952114823
Телефон: +38(050)-105-33-11, +38 (096)-109-76-08

Кращі юристиКращі юристи

Телефон: kasanovn535@gmail.com
Телефон: +380732137627,+380503858355,+380972037619

Загрузка
Наверх