Відмова від товару. Зобов'язання покупця

Доброго дня. Є питання. До мене подзвонили з компанії розповсюджувачів біологічноактивних добавок і умовили купити мене товар. Я погодився але з часом передумав. Товар надійшов. Покупець отримав лише усну згоду. Вони тепер пишуть що я зобов'язаний забрати товар, інакше вони звернуться до суду. Вони отримали лише усну згоду від мене. Чи можу я відмовитись від товару, не забирати і які це може мати наслідки?

Ваш коментар *

Відповіді юристів

Доброго дня, пане Сергію!

Повідомляю Вам наступне

Відповідно до положень частини 2, 3, 4 ст.13 Закону України"Про захист прав споживачів"

2. Перед укладенням договорів на відстані продавець (виконавець) повинен надати споживачеві інформацію про:

1) найменування продавця (виконавця), його місцезнаходження та порядок прийняття претензії;

2) основні характеристики продукції;

3) ціну, включаючи плату за доставку, та умови оплати;

4) гарантійні зобов'язання та інші послуги, пов'язані з утриманням чи ремонтом продукції;

5) інші умови поставки або виконання договору;

6) мінімальну тривалість договору, якщо він передбачає періодичні поставки продукції або послуг;

7) вартість телекомунікаційних послуг, якщо вона відрізняється від граничного тарифу;

8) період прийняття пропозицій;

9) порядок розірвання договору.

У разі ненадання такої інформації суб'єкт господарювання несе відповідальність згідно із статтями 15 і 23 цього Закону.

3. Факт надання інформації відповідно до вимог частини другої цієї статті повинен бути підтверджений письмово або за допомогою електронного повідомлення. Інформація, підтверджена таким чином, не може бути змінена продавцем (виконавцем) в односторонньому порядку.

Підтвердження інформації не вимагається, якщо послуга надається засобами дистанційного зв'язку і оплачується через оператора телекомунікаційних послуг.

4. Споживач має право розірвати укладений на відстані договір шляхом повідомлення продавця (виконавця) про це протягом чотирнадцяти днів з моменту підтвердження інформації або з моменту одержання товару чи першої поставки товару.

Для детальної консультації звертайтесь особисто

Зв'язатися з юристом
Владислав Котигора
Телефон:0964989772
E-mail:kotigora@outlook.com
Сказати Дякую +15 грн

Вартість послуг: Детальна консультація від 100 грн
Складання скарг, заяв, звернень , запитів від 150 грн.
Подякувати за відповідь на картку Приватбанку
5168 7554 3254 7194

Якщо сума товару перевищує 400гривень, чи дійсний усний договір?

Стаття 208 Цивільного кодексу передбачає перелік правочинів, які належить вчиняти у письмовій формі:

1) правочини між юридичними особами;

2) правочини між фізичною та юридичною особою, крім правочинів,передбачених частиною першою статті 206 цього Кодексу;

(Ч.1. ст.206 ЦК: Усно можуть вчинятися правочини, які повністю виконуються сторонами у момент їх вчинення, за винятком правочинів, які підлягають нотаріальному посвідченню та (або) державній реєстрації, а також правочинів, для яких недодержання письмової форми має наслідком їх недійсність)

;3) правочини фізичних осіб між собою на суму, що перевищує у двадцять і більше разів розмір неоподатковуваного мінімуму доходів громадян, крімправочинів, передбачених частиною першою статті 206 цього Кодексу;

4) інші правочини, щодо яких законом встановлена письмова форма.

Зв'язатися з юристом
Владислав Котигора
Телефон:0964989772
E-mail:kotigora@outlook.com
Сказати Дякую +15 грн

Вартість послуг: Детальна консультація від 100 грн
Складання скарг, заяв, звернень , запитів від 150 грн.
Подякувати за відповідь на картку Приватбанку
5168 7554 3254 7194



Типові договориБланки договорів



Розділи консультації

Активні юристиАктивні юристи

Телефон: +380732137627,+380503858355,+380972037619
Телефон: 0964989772
Телефон: +380952114823
Телефон: +38(050)-105-33-11, +38 (096)-109-76-08

Кращі юристиКращі юристи

Телефон: kasanovn535@gmail.com
Телефон: +380732137627,+380503858355,+380972037619

Загрузка
Наверх