Стаття 156

23.10.2020

Чи можна займатися сексом з 16-ти річним хлопцем ? Мені 18

Ваш коментар *

Відповіді юристів

Доброго дня!

18.04.2018 року набрав чинності Закон України "Про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо захисту дітей від сексуальних зловживань та сексуальної експлуатації" (або в народі "закон про 16 років"), який істотно змінив положення ст. 155 Кримінального кодексу (далі КК).

Зміни в ст. 155 КК були пов'язані з роботою ВР України із приведення українського законодавства до відповідності міжнародним стандартам.

Комітет ООН з прав людини свого часу згадав про те, що Україна недостатньо працює над захистом забезпечення прав дітей. Зазначений Комітет надав рекомендації встановити мінімальний вік статевої зрілості.

Отже, мінімальний вік статевої зрілості становить 16 років

Зв'язатися з юристом
Владислав Котигора
Телефон:0964989772
E-mail:kotigora@outlook.com
Сказати Дякую +15 грн

Вартість послуг: Детальна консультація від 100 грн
Складання скарг, заяв, звернень , запитів від 150 грн.
Подякувати за відповідь на картку Приватбанку
5168 7554 3254 7194

Сказати Дякую +15 грн

Вартість послуг: 200 грн
Благодарность принимается на карту Приват Банка
5329 5720 0051 2468
Платные консультации по прайсу
http://right-for-quality.com/



Типові договориБланки договорів



Розділи консультації

Активні юристиАктивні юристи

Телефон: +380732137627,+380503858355,+380972037619
Телефон: 0964989772
Телефон: +380952114823
Телефон: предоставляется по согласию

Кращі юристиКращі юристи

Телефон: kasanovn535@gmail.com
Телефон: +380732137627,+380503858355,+380972037619

Загрузка
Наверх