Звільнення від служби в армії

16.10.2020

У разі звільнення особи з служби, яка закінчила вищий навчальний заклад із специфічними умовами навчання, тобто отримала відповідне звання, що звільняє від строкової служби, чи будуть далі питання від військкомату? Адже людина вже закінчила такий навчальний заклад та отримала відповідне звання, але по своїй волі не хоче працювати на відповідній посаді.

Ваш коментар *

Відповіді юристів

Доброго дня. Відповідно до вимог статті 18 Закону України"Про військовий обов'язок і військову службу" Ви звільняєтесь від строкової військової служби, вона Вам зараховується, так як Вам присвоєно спеціальне звання офіцерського (начальницького) складу.

Вас поставлять на військовий облік військовозобов'язаних і присвоять військове звання "солдата" запасу, на жаль, спеціальне звання не зберігається по запасу.

Якщо є питання - звертайтесь.

Зв'язатися з юристом
Владислав Котигора, місто Одеса
Телефон:0964989772
E-mail:kotigora@outlook.com
Сказати Дякую +15 грн

Вартість послуг: Складання скарг від 100 грн
Детальна консультація від 100 грн
Написання заяв, звернень , запитів від 100 грн.
Подякувати за відповідь на картку Приватбанку
5168 7554 3254 7194



Типові договориБланки договорів



Розділи консультації

Активні юристиАктивні юристи

Телефон: +380732137627,+380503858355,+380972037619
Телефон: 0964989772
Телефон: +38(050)-105-33-11, +38 (096)-109-76-08
не в мережі
Фото користувача
Nikjlay Kasyanov
м. Дніпро
відповідей за тиждень: 9
Телефон: kasanovn535@gmail.com

Кращі юристиКращі юристи

Телефон: kasanovn535@gmail.com
Телефон: +380732137627,+380503858355,+380972037619
Телефон: предоставляется по согласию

Загрузка
Наверх