Спецвзуття для охорони

Доброго дня, цікавить питання: чи можуть охоронники на підприємстві колективно написати розписку про те , що відмовляються від безоплатного спец.взуття, яке за встановленими нормами обов'язкове, і претензій до підприємства не мають? Якщо так, то якого формату розписка?

Ваш коментар *

Відповіді юристів

Ні. Це є порушенням норм трудового законодавства.

Відповідно до статті 164 Кодексу законів про працю України визначається :

Видача замість спеціального одягу і спеціального взуття матеріалів для їх виготовлення або грошових сум для їх придбання не дозволяється.

Власник або уповноважений ним орган повинен компенсувати працівникові витрати на придбання спецодягу та інших засобів індивідуального захисту, якщо встановлений нормами строк видачі цих засобів порушено і працівник був змушений придбати їх за власні кошти. У разі дострокового зносу цих засобів не з вини працівника власник або уповноважений ним орган зобов'язаний замінити їх за свій рахунок.

Для одержання детальної консультації - звертайтесь особисто.

Зв'язатися з юристом
Владислав Котигора, місто Одеса
Телефон:0964989772
E-mail:kotigora@outlook.com
Сказати Дякую +15 грн

Вартість послуг: Складання скарг від 100 грн
Детальна консультація від 100 грн
Написання заяв, звернень , запитів від 100 грн.
Подякувати за відповідь на картку Приватбанку
5168 7554 3254 7194



Типові договориБланки договорів



Розділи консультації

Активні юристиАктивні юристи

Телефон: +380732137627,+380503858355,+380972037619
Телефон: 0964989772
Телефон: +38(050)-105-33-11, +38 (096)-109-76-08
не в мережі
Фото користувача
Nikjlay Kasyanov
м. Дніпро
відповідей за тиждень: 9
Телефон: kasanovn535@gmail.com

Кращі юристиКращі юристи

Телефон: kasanovn535@gmail.com
Телефон: +380732137627,+380503858355,+380972037619
Телефон: предоставляется по согласию

Загрузка
Наверх