Право на лікування в закладах Міністества оборони,за місцем роботи.

Я працююча особа з інвалідністю 2гр(інвалід війни2гр в звязку з пораненням

при виконанні інтернаціонального обовязку в ДРА)учасник бойових дій,ветеран військовоїх служби-Державна Прикордонна служба)Звільнився зі служби в 2002р по наслідкам поранення та хворобі! Працюю в Українській Військоково -медичній академії, викладачем кафедри хірургії на базі Головного військового медичного центру(Національний клінічний військово-медичний госпіталь Міністерства Оборони України в клініці амбулаторної допомоги, де і стояв на медичному обліку з 2003р.ПИТАННЯ:Чи можу я ,як інвалід війни2гр.ветеран ДПСУ,проходити медичний огляд,проводити курс лікування амбулатоно та стаціонарно на пільгових умовах за Законом України "Про статус ветеранів війни гарантії їх соціального захисту?!

З повагою ветеран,УБД,інвалід війни Крочак Віталій Володимирович.

тел 0974342572 E-mail- krochakv54@gmail.com

Ваш коментар *

Відповіді юристів

Визначені Законами України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей» (зі змінами), «Про статус ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ і деяких інших осіб та їх соціальний захист» (зі змінами), а саме:

1) особи, які бездоганно прослужили на військовій службі 25 і більше років у календарному або 30 і більше років у пільговому обчисленні (з яких не менше 20 років становить вислуга у календарному обчисленні) і звільнені в запас або у відставку відповідно до законодавства України;

2) інваліди І та II групи, інвалідність яких настала внаслідок поранення, контузії, каліцтва або захворювання, пов’язаних з виконанням обов’язків військової служби;

3) інваліди І та II групи, інвалідність яких настала внаслідок захворювання, одержаного в період проходження військової служби і які мають вислугу військової служби 20 років і більше;

4) військові пенсіонери, нагороджені медаллю «Ветеран Збройних Сил СРСР» за законодавством колишнього Союзу PCP;

5) особи, які бездоганно прослужили на військовій службі 20 і більше років у календарному або 25 і більше років у пільговому обчисленні і звільнені з військової служби у зв’язку з реформуванням Збройних Сил України.

Військовослужбовцям та ветеранам військової служби надаються такі пільги:

1) безоплатне користування закладами охорони здоров’я Міністерства оборони України;

2) першочергове безоплатне придбання ліків за рецептами лікарів;

3) першочергове медичне обстеження, диспансеризація та госпіталізація;

4) першочергове безоплатне зубопротезування (за винятком протезування з дорогоцінних металів), безоплатне забезпечення протезами та протезно-ортопедичними виробами;

5) переважне право на забезпечення санаторно-курортним лікуванням у санаторіях Міністерства оборони України.

Учасники бойових дій, які відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» отримують пенсію Міністерства оборони України, мають право користуватися при виході на пенсію (незалежно від часу виходу на пенсію) чи зміні місця роботи поліклініками та госпіталями, до яких вони були прикріплені за попереднім місцем роботи (стаття 12 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»).

Пільги учасникам бойових дій, у тому числі й із медичного обслуговування, визначені Законом України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» за місцем постійного проживання. Це:

безплатне одержання ліків;

першочергове безплатне зубопротезування;

безплатне забезпечення санаторно-курортним лікуванням;

користування при виході на пенсію медичними закладами, до яких вони були прикріплені за попереднім місцем роботи;

щорічне медичне обстеження і диспансеризація;

першочергове обслуговування в лікувально-профілактичних закладах;

безкоштовне лікування у госпіталях ветеранів війни за місцем постійного проживання.

Також, відповідно до Конституції України, Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я» учасники бойових дій, як громадяни нашої держави, мають право на безоплатне медичне обслуговування в медичних закладах Міністерства охорони здоров’я України та комунальної форми власності.

Зв'язатися з юристом
ООО Право на Якість, місто Київ
Телефон:+380732137627,+380503858355,+380972037619
E-mail:t.borsuk@right-for-quality.com
Сказати Дякую +15 грн

Вартість послуг: 200 грн
Благодарность принимается на карту Приват Банка
5169 3305 1024 4848
Платные консультации по прайсу
http://right-for-quality.com/

Відпаовіді я не отримав!Питання: Чиаю я право на лікування в медичних закладах МОУ.Будучи івалідом війни 2групи,повязаку з пораненням приучаті в бойових діях,являюсь Учасником бойових дій,та Ветераном військової служби СБУ!?



Типові договориБланки договорів



Розділи консультації

Активні юристиАктивні юристи

онлайн
Фото користувача
ООО Право на Якість
м. Київ
відповідей за тиждень: 81
Телефон: +380732137627,+380503858355,+380972037619
Телефон: 098-675-13-50; 063-700-40-25
не в мережі
Фото користувача
Nikjlay Kasyanov
м. Дніпро
відповідей за тиждень: 4
Телефон: kasanovn535@gmail.com
Телефон: +38(050)-105-33-11, +38 (096)-109-76-08

Кращі юристиКращі юристи

Телефон: +380732137627,+380503858355,+380972037619
Телефон: kasanovn535@gmail.com

Загрузка
Наверх