Розподіл майна

11.07.2020

При розлученні з першою дружиною розподіл майна був 36/64 на користь дружини і двох дітей,Чи мають в подальшому його діти право на частину майна?

Ваш коментар *

Відповіді юристів

Цивільний кодекс України (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/435-15):

ст.1218 - "1. До складу спадщини входять усі права та обов'язки, що належали спадкодавцеві на момент відкриття спадщини і не припинилися внаслідок його смерті.";

ст.1222- "1. Спадкоємцями за заповітом і за законом можуть бути фізичні особи, які є живими на час відкриття спадщини, а також особи, які були зачаті за життя спадкодавця і народжені живими після відкриття спадщини.";

"Стаття 1224. Усунення від права на спадкування...".

Питання поділу спільного сумісного майна подружжя і питання спадкування майна є окремими і самостійними правовими інститутами; поділ майна не обмежує право дітей батька на спадкування після нього з урахуванням вимог про усунення від права на спадкування - знову ж таки, поділ майна не передбачено як підставу для усунення від спадкування

Зв'язатися з юристом
Крикун Сергій Павлович, місто Дніпро
E-mail:ksplaw57@ukr.net
Сказати Дякую +15 грн

Вартість послуг: Залежить від категорії та складності питання. Карта 5167 8020 0082 8076



Типові договориБланки договорів



Розділи консультації

Активні юристиАктивні юристи

Телефон: +380732137627,+380503858355,+380972037619
Телефон: 098-675-13-50; 063-700-40-25
не в мережі
Фото користувача
Nikjlay Kasyanov
м. Дніпро
відповідей за тиждень: 3
Телефон: kasanovn535@gmail.com
Телефон: +38(050)-105-33-11, +38 (096)-109-76-08


Загрузка
Наверх