щодо нарахування податок житлов. нерух.!

Доброго дня Дмитрий

Прохання надати консультацию-роз'яснення або рекомендацію щодо нарахування податок нерухмайно, сплачений фіз особ, які є власником обєктів житлов нерух 18010200 ; за адресою м. Київі

-. однокімнатна квартира загальна площа 47.7 кв.м !

Цитую: Податковий період; 2017р. сума - 429грн.!? 2018р. сума - 726грн.!? 2019р. сума - 915грн.!?            

- однокімнатна квартира загальна площа 53.8кв.м !

Податковий період; 2017р. сума - 483грн.!? 2018р. сума - 818грн.!? 2019р. сума - 1032грн.!? 

Також хочу зазначити що в квартирах проживаю я і частково моя родина протягом останніх 5 років.!

На сьогодні відкрито дві судові цивільни справі по даним квартирам від 2015р. та 2017р. (щодо законності поділу).!

Тому виникає питання чи правомірні зроблені нарахування ГУ ПДС м. Київ та надані  мені як власнику квартир які заходится в судовому спорі та з простроченими сроками надання  податкового  повідомлення - рішення від 03.04.2020р. за вище зазначеними сумами податкам за 2017р,  2018р. 2019р. !?

Див. за посиланням;

 https://ips.ligazakon.net/document/view/mr110254?a...

Цитую:

4.1. База оподаткування об'єкта/об'єктів житлової нерухомості, в тому числі їх часток, що перебувають у власності фізичної особи - платника податку, зменшується:

а) для квартири/квартир незалежно від їх кількості - на 60 кв. метрів.!

Таке зменшення надається один раз за кожний базовий податковий (звітний) період (рік).

6.1. Базовий податковий (звітний) період дорівнює календарному року.!

7.2. Податкове/податкові повідомлення-рішення про сплату суми/сум податку, обчисленого

обчисленого згідно з пунктом 7.1 цього Положення, та відповідні платіжні реквізити для обліку доходів бюджету міста Києва за місцезнаходженням кожного з об'єктів житлової та/або нежитлової нерухомості, надсилаються (вручаються) платнику податку контролюючим органом за місцем його податкової адреси (місцем реєстрації) до 1 липня року, що настає за базовим податковим (звітним) періодом (роком).!

10.1. Податкове зобов'язання за звітний рік з податку сплачується:

а) фізичними особами - протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення;

10.2. У разі якщо контролюючий орган не надіслав (не вручив) податкове/податкові повідомлення-рішення у строки, встановлені пунктом 7.2 цього Положення, фізичні особи звільняються від відповідальності, передбаченої цим Кодексом за несвоєчасну сплату податкового зобов'язання.!!

Додаток у файлі.

З повагою Геннадій С. 0677060446 вайбер 0663906501

Ваш коментар *


Типові договориБланки договорів



Розділи консультації

Активні юристиАктивні юристи

Телефон: +380732137627,+380503858355,+380972037619
Телефон: +38(050)-105-33-11, +38 (096)-109-76-08
Телефон: 098-675-13-50; 063-700-40-25
Телефон: +380952114823


Загрузка
Наверх