Несанкціонований собачий притулок

Доброго дня.Ситуація в одному з райцентрів Вінницької області.Громадянка Н зібрала на подвір'ї кілька десятків собак,порушує санітарні норми,правила благоустрою населених пунктів,створює незручності та навіть небезпеку для сусідів.Мешканці вулиці скаржились в різні інстанції,але змін немає.На господиню було накладено штраф,а так званий "притулок"виселяти навіть не думають.

Чи доцільним є звернення до суду з оскарженням бездіяльності місцевих органів влади?

Ваш коментар *

Відповіді юристів

Доброго вечора. Санітарні норми вона мало порушує, бо в сільських районах на присадибних ділянках поширено тримати тварин: сільськогосподарських тварин курей та іншу птицю, худобу, домашніх тварин тощо. Тобто забруднення на цій ділянці не має бути значно великим. Якщо ті собаки не агресивні, то залишіть ту жінку в спокої. Якщо собаки когось вкусили, то зверніться до поліції для притягнення винних до адміністративної відповідальності за порушення правил утримання собак та котів (стаття 154 Кодексу України про адміністративні правопорушення). Уповноважені на те поліцейські, посадові особи, уповноважені на те виконавчими комітетами (а у населених пунктах, де не створено виконавчих комітетів, - виконавчими органами, що виконують їх повноваження) сільських, селищних, міських рад і член громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону мають право складати протокол по цьому делікту.

В рамках досудового врегулювання спору можете звернутись до громадянки Н. з листом-претензією, в якому представники Вашої сторони письмово би виклали всі свої пропозиції на рахунок недоліків, які наявні в діяльності громадянки Н. і які пропонується їй усунути. Тобто люди з Вашої сторони конкретно визначили обставини, які Вам не подобаються і які пропонуєте громадянці Н. усунути. Якщо обидві сторони не дійдуть згоди та права сусідів порушені, то можете подати до суду позовну заяву.

Зв'язатися з юристом
Босак (Бандурка) Назарій Орестович, місто Львів
ICQ:581230319
Сказати Дякую +15 грн

Вартість послуг: Надання розгорнутої правової консультації, юридичних порад, правової інформації та юридичних роз'яснень, праця з документами правового характеру, юридично-претензійна робота, зроблення правового висновку, ведення правничого супроводу, загальна правова робота по судовому розгляду, відстоювання інтересів громадянина в органах виконавчої влади, деякий захист клієнта від проступків, робота по відносинах клієнта із судово-правоохоронними органами тощо-150 грн. за годину безпосередньо праці.

Цей несанкціонований собачий притулок знаходиться в місті,поруч з житловими будинками та водозабірною територією МКП Водоканал.Там вже понад 50 собак.Згідно з ветеринарними та санітарними нормами мінімальна відстань до житлових будинків та інших споруд має бути 300 метрів.Крім того,собаки створюють надмірний шум в будь-який час доби.Періодично тварини вибігають на вулицю,були випадки загибелі свійської птиці в сусідів,куди собаки перестрибнули через огорожу.Через надмірну кількість на маленькій площі собаки агресивні.

Можете звернутись до суду для визнання неправомірною бездіяльності органів державної влади та місцевого самоврядування та зобов'язання їх вжити дії для наведення порядку з незареєстрованим собачим притулком. Подальші мої юридичні послуги є платними.

Зв'язатися з юристом
Босак (Бандурка) Назарій Орестович, місто Львів
ICQ:581230319
Сказати Дякую +15 грн

Вартість послуг: Надання розгорнутої правової консультації, юридичних порад, правової інформації та юридичних роз'яснень, праця з документами правового характеру, юридично-претензійна робота, зроблення правового висновку, ведення правничого супроводу, загальна правова робота по судовому розгляду, відстоювання інтересів громадянина в органах виконавчої влади, деякий захист клієнта від проступків, робота по відносинах клієнта із судово-правоохоронними органами тощо-150 грн. за годину безпосередньо праці.Типові договориБланки договорівРозділи консультації

Активні юристиАктивні юристи

Телефон: +380732137627,+380503858355,+380972037619
Телефон: +38(050)-105-33-11, +38 (096)-109-76-08
онлайн
Фото користувача
Nikjlay Kasyanov
м. Дніпро
відповідей за тиждень: 7
Телефон: kasanovn535@gmail.com
не в мережі
Фото користувача
Boychenko Lyudmila
м. Кіровоград
відповідей за тиждень: 3
Телефон: +380932302047


Загрузка
Наверх