право власності

26.04.2020

я чув по радіо, що не залежно від того був придбаний будинок у шлюбі чи ні, одне з подружжів не має права на половину майна, якщо куплявся будинок тільки за кошти одного з подружжів! це так чи ні? якщо так , то як поянити статтю 60 сімейного кодексу України?

Ваш коментар *

Відповіді юристів

Cергій, якщо один з подружжя доведе, що будинок був придбаний за його кошти, а інший не приймав жодної участі у купівлі будинку та при цьому не буде інших поважних обставин (утримання іншим з подружжя дітей, зайняття їх розвитком, вихованням), то можливо, що право власності на будинок може бути визнано лише за кимось одним.

Однак, слід досліджувати кожну конкретну ситуацію окремо, оскільки відповідно до ст. 60 Сімейного кодексу України майно, набуте подружжям за час шлюбу, належить дружині та чоловікові на праві спільної сумісної власності незалежно від того, що один з них не мав з поважної причини (навчання, ведення домашнього господарства, догляд за дітьми, хвороба тощо) самостійного заробітку (доходу).

Зв'язатися з юристом
Малик Олександр Володимирович, місто Вінниця
Телефон:+38(050)-105-33-11, +38 (096)-109-76-08
E-mail:lawyermalyk@gmail.com
Сказати Дякую +15 грн

Вартість послуг: Консультація від 250 грн.
Вдячність приймається на карту ПриватБанку
5457 0822 2444 4039 або на картку Mоnobank 5375 4141 0931 1349

Додам до відповіді колегі, скоріше ні чим так.

Зв'язатися з юристом
Nikjlay Kasyanov, місто Дніпро
Телефон:kasanovn535@gmail.com
Skype:yurist4201
ICQ:yurist1962@3g.ua
Сказати Дякую +15 грн

Вартість послуг: Дого
вірна. Минімальна вартість 200 грн. Монобанк картка № 4441114441485610 Рекомендую всем открыть Счёт
В этом банке, выгодно, и просто. Вот по этой ссылке https://monobank.ua/r/f955dT



Типові договориБланки договорів



Розділи консультації

Активні юристиАктивні юристи

Телефон: +380732137627,+380503858355,+380972037619
Телефон: +38(050)-105-33-11, +38 (096)-109-76-08
Телефон: предоставляется по согласию

Кращі юристиКращі юристи

Телефон: kasanovn535@gmail.com
Телефон: +380732137627,+380503858355,+380972037619

Загрузка
Наверх