Відпустка у зв'язку з одруженням патрульного поліцейсько

Чи має право патрульний поліцейський на відпустку у зв'язку з одруженням? Якщо так, то яка підстава для надання відпустки, її тривалість, чи є вона оплачувальною, що потрібно для її надання. Дякую!

Ваш коментар *

Відповіді юристів

Підстава: пункт 2 статті 92 ЗУ "Про нац. полицію", де зазначено що працівникам поліції надаються відпустки без збереження заробітної плати відповідно до законодавства про відпустки. А відповідно до пункту 8 ст.25 ЗУ "Про відпустки" , якій миститься у розділу VІ "Відпустки без збереження заробітної плати" - особам які одружуються надається зазначена відпустка тривалістю до 10 календарних днів.

Зв'язатися з юристом
Макаров Сергей Иванович, місто Дніпро
Телефон: предоставляется по согласию
E-mail:makarov1959@mail.ua
Skype:makarov1959@ukr.net
Сказати Дякую +15 грн

Вартість послуг: ГУСАРЫ ДЕНЕГ НЕ БЕРУТ



Типові договориБланки договорів



Розділи консультації

Активні юристиАктивні юристи

онлайн
Фото користувача
ООО Право на Якість
м. Київ
відповідей за тиждень: 54
Телефон: +380732137627,+380503858355,+380972037619
Телефон: +38(050)-105-33-11, +38 (096)-109-76-08
не в мережі
Фото користувача
Boychenko Lyudmila
м. Кіровоград
відповідей за тиждень: 7
Телефон: +380932302047
не в мережі
Фото користувача
Nikjlay Kasyanov
м. Дніпро
відповідей за тиждень: 5
Телефон: kasanovn535@gmail.com

Кращі юристиКращі юристи

Телефон: +380732137627,+380503858355,+380972037619
Телефон: +38(050)-105-33-11, +38 (096)-109-76-08

Загрузка
Наверх