Питання стосовно матеріальної компенсації туроператора,за неналежне виконання своїх послуг

03.02.2020

Доброго дня

Можете під сказати

Статтю та права на яку можна посилатись

У випадку : не надання належних послуг туроператором ?

Для матеріального відшкодування

Ваш коментар *

Відповіді юристів

Доброго дня шановний Сергій.

Відповідно до частин першої, другої статті 32 Закону України «Про туризм» за неналежне виконання своїх зобов`язань туроператор, турагент, інші суб`єкти туристичної діяльності несуть майнову та іншу відповідальність, визначену в договорі відповідно до чинного законодавства. Розмір майнової відповідальності туроператора, турагента чи іншого суб`єкта туристичної діяльності не може перевищувати фактично завданих замовнику збитків з їх вини.

З повагою, Правовий центр

Зв'язатися з юристом
Правовой центр, місто Дніпро
Телефон:067 6307735
E-mail:pravovoucentr@gmail.com
Сказати Дякую +15 грн

Вартість послуг: 100 грн.
Подяку приймаємо на карту Приват Банка
5168742726688108.



Типові договориБланки договорів



Розділи консультації

Активні юристиАктивні юристи

Телефон: +380732137627,+380503858355,+380972037619
Телефон: +38(050)-105-33-11, +38 (096)-109-76-08
Телефон: +380952114823
Телефон: (050) 105-33-11

Кращі юристиКращі юристи

Телефон: kasanovn535@gmail.com
Телефон: +380732137627,+380503858355,+380972037619

Загрузка
Наверх