Стипендія у ВУЗі для дитини учасника БД АТО

10.12.2019

Я маю статус УБД, мін син вчиться у ВУЗі на денній формі, державній, на 2му курсі Має 100% знижку за оплату гуртожитка.

Чи має він право на отримання стипендії?

і якщо "так", то

- які дії,заяви,документи потрібні.

- нарахування будуть з нового симестру, чи можно отримати за попередні місяці

Ваш коментар *

Відповіді юристів

Добрий день!

Необхідно звернутися із заявою на ім’я ректора на отримання соціальної стипендії. Одержати таку стипендію може студент, який за результатами навчального семестру не має академічної заборгованості, незадовільних результатів навчання і включені до рейтингу (ст. 20 Порядку призначення і виплати стипендій - учасники бойових дій та їх діти).

- Також подаєте копія посвідчення учасника бойових дій; довідка органу соцзахисту про перебування на обліку в Єдиному державному реєстрі осіб, які мають право на пільги, із зареєстрованого місця проживання з посиланням на норму законодавства, згідно з якою встановлено статус учасника бойових дій.

- З нового семестру.

Зв'язатися з юристом
Бражнікова Лідія Костянтинівна, місто Харків
E-mail:lida1901@gmail.com


Типові договориБланки договорів



Розділи консультації

Активні юристиАктивні юристи

онлайн
Фото користувача
ООО Право на Якість
м. Київ
відповідей за тиждень: 107
Телефон: +380732137627,+380503858355,+380972037619
Телефон: +38(050)-105-33-11, +38 (096)-109-76-08
Телефон: 098-675-13-50; 063-700-40-25
не в мережі
Фото користувача
Nikjlay Kasyanov
м. Дніпро
відповідей за тиждень: 5
Телефон: kasanovn535@gmail.com

Кращі юристиКращі юристи

Телефон: +380732137627,+380503858355,+380972037619
Телефон: kasanovn535@gmail.com

Загрузка
Наверх