Чи можуть дати умовний термін по ст408 ч1

Який вирок буде священнику,який через місяць після часткової мобілізації 2015 року покинув військову частину? Звинувачення ст408ч1

Ваш коментар *

Відповіді юристів

Якщо визнає вину, розкаюється, характеризується з позитивної сторони, то скоріше всього буде - умовно.

Зв'язатися з юристом
Соловйов Олександр Олександрович, місто Київ
Телефон:0509439375 0973363703
E-mail:advokat_aleksander@ukr.net

Весьма сомнительно, та к как дезертирство было совершено не в мирное время а в ОСОБЫЙ ПЕРИОД 2015 года. Сан священнослужителя в данном случае не имеет никакого значения.

Зв'язатися з юристом
Макаров Сергей Иванович, місто Дніпро
Телефон: предоставляется по согласию
E-mail:makarov1959@mail.ua
Skype:makarov1959@ukr.net
Сказати Дякую +15 грн

Вартість послуг: ГУСАРЫ ДЕНЕГ НЕ БЕРУТ

Дякую Вам! Чи можна замовити консультацію,яка вартість і порядок оплати?

Доброго дня!

Для віруючих передбачена можливість заміни військового обов’язку альтернативною (невійськовою) службою, коли релігійні переконання не дозволяють воювати (ч. 4 статті 35 Конституції України).

Також варто встановити чи проходила вказана особа відноситься до тих, хто замість строкової військової служби проходив альтернативну (невійськову).

Поряд з цим,священики звільнені від військових зборів згідно статті 30 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», проте чіткої норми немає стосовно мобілізації.

Ознайомтесь: https://old.irs.in.ua/index.php?option=com_content...

Вважаю, що можна спробувати поборотись! Сподіваюсь що моя відповідь буде для Вас корисною.

Зв'язатися з юристом
Віра
E-mail:vera.brat4enko@ukr.net


Типові договориБланки договорів



Розділи консультації

Активні юристиАктивні юристи

Телефон: +380732137627,+380503858355,+380972037619
Телефон: +38(050)-105-33-11, +38 (096)-109-76-08
не в мережі
Фото користувача
Nikjlay Kasyanov
м. Дніпро
відповідей за тиждень: 8
Телефон: kasanovn535@gmail.com
не в мережі
Фото користувача
Boychenko Lyudmila
м. Кіровоград
відповідей за тиждень: 3
Телефон: +380932302047


Загрузка
Наверх