землі промисловості для громадянина

09.12.2019

Згідно ч.1 ст.65 "...підприємствам, установам та організаціям..." Питання: чи може фізична особа підприємець або просто громадянин України, який має у власності будівлі і споруди виробничого призначення (асфальтно-бетонний завод), оформити оренду на відповідну земельну ділянку з віднесенням земель, згідно ст.19 ЗКУ, до категорії "Землі промисловості" та з цільовим призначенням, згідно КВЦПЗ - код11.02 - "Для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості"? Якщо так, то якими законами та підзаконними актами це регламентується? Дякую...

Ваш коментар *

Відповіді юристів

Роман.

Так, може, тому що це не заборонено діючим законодавством України.

Зв'язатися з юристом
Nikjlay Kasyanov, місто Дніпро
Телефон:kasanovn535@gmail.com
Skype:yurist4201
ICQ:yurist1962@3g.ua
Сказати Дякую +15 грн

Вартість послуг: Дого
вірна. Минімальна вартість 200 грн. Монобанк картка № 4441114441485610 Рекомендую всем открыть Счёт
В этом банке, выгодно, и просто. Вот по этой ссылке https://monobank.ua/r/f955dT

09.12.2019 в 22:15:49 відповідь для Nikjlay Kasyanov

Дякую за відповідь, але як би не ч.1 ст.65 " Землями промисловості, транспорту, зв'язку, енергетики, оборони та іншого призначення визнаються земельні ділянки, надані в установленому порядку підприємствам, установам та організаціям для здійснення відповідної діяльності, та не ч.1 ст.66 "До земель промисловості належать землі, надані для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд промислових, гірничодобувних, транспортних та інших підприємств, їх під'їзних шляхів, інженерних мереж, адміністративно-побутових будівель, інших споруд.Я так розумію вичерпний перелік тих, кого можно відносити до земель промисловості - це тільки підприємства, організації та установи (юридичні особи), ні одного слова за громадян я тут не бачу... тому і прошу, як що громадяни мають право, то на підставі яких законів чи підзаконних актів, ще раз дякую...

09.12.2019 в 22:33:58 відповідь для Роман

Рома не.

Див. Конституцію України, пряма заборона е? Немає, які ще питання?

Зв'язатися з юристом
Nikjlay Kasyanov, місто Дніпро
Телефон:kasanovn535@gmail.com
Skype:yurist4201
ICQ:yurist1962@3g.ua
Сказати Дякую +15 грн

Вартість послуг: Дого
вірна. Минімальна вартість 200 грн. Монобанк картка № 4441114441485610 Рекомендую всем открыть Счёт
В этом банке, выгодно, и просто. Вот по этой ссылке https://monobank.ua/r/f955dT

Фоп может физ тоже может но налоги прейдеться платить большие.

Зв'язатися з юристом
ООО Право на Якість, місто Київ
Телефон:+380732137627,+380503858355,+380972037619
E-mail:t.borsuk@right-for-quality.com
Сказати Дякую +15 грн

Вартість послуг: 200 грн
Благодарность принимается на карту Приват Банка
5169 3305 1024 4848
Платные консультации по прайсу
http://right-for-quality.com/

Право собственности и использование земельного участка это разные вещи Какая у Вас ситуация ?Только потом можно конкретно что то ответить .

Зв'язатися з юристом
ООО Право на Якість, місто Київ
Телефон:+380732137627,+380503858355,+380972037619
E-mail:t.borsuk@right-for-quality.com
Сказати Дякую +15 грн

Вартість послуг: 200 грн
Благодарность принимается на карту Приват Банка
5169 3305 1024 4848
Платные консультации по прайсу
http://right-for-quality.com/

Ну дякую Вам юристи, дуже дякую. Просто якось смішно - один пише див. Конституцію, другий пише ФОП може, але податки великі... Люди, а можно було б відповісти так: "я дам консультацію, 100% вам допоможе, але це коштує ... грн. Чи просто по людськи Тіпа ст. таката Конституції України, + стаття таката чи статті Закону України такого-то + статті такі то Цивільного, Податкового та інших Кодексів чи законів України... А повідомлення від ПНЯ так це в загалі щось, ПНЯ які податки? Питання про оренду землі, а для оренди землі встановлюється орендна плата, а не податок, для встановлення орендної плати є такий наказ - https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z1647-16 тільки там немає різниці ти ФОП, громадянин чи юрособа... Все одно дякую...

Відносини щодо оренди землі регулюються Земельним кодексом України та Законом України «Про оренду землі». Орендодавцями земельних ділянок відповідно до статті 4 Закону України «Про оренду землі» можуть бути: • громадяни та юридичні особи
• власники земельних ділянок;
• органи виконавчої влади;
• органи місцевого самоврядування;
• особа, яка управляє спадщиною.

Орендована земельна ділянка або її частина може передаватися орендарем у суборенду без зміни цільового призначення, якщо це передбачено договором оренди або за письмовою згодою орендодавця (стаття 8 Закону України «Про оренду землі»). Відповідно до статті 124 Земельного кодексу України передача в оренду земельних ділянок здійснюється:
• на підставі рішення відповідного органу виконавчої влади або органу місцевого самоврядування чи договору купівлі-продажу права оренди земельної ділянки (у разі продажу права оренди) шляхом укладення договору оренди земельної ділянки чи договору купівлі-продажу права оренди земельної ділянки (якщо земельні ділянки перебувають у державній або комунальній власності);
• за договором оренди між власником земельної ділянки та орендарем (якщо земельна ділянка перебуває у приватній власності)Договір оренди землі укладається у письмовій формі. За бажанням однієї зі сторін він може бути посвідчений нотаріально. Типова форма договору оренди землі затверджена постановою Кабінету Міністрів України від 3 березня 2004 р. № 220 відповідно до статті 14 Закону України «Про оренду землі» (посилання на типову форму: http://zakon5.rada.gov.ua/laws/show/220-2004-п Відповідно до статті 15 Закону України «Про оренду землі» до договору оренди землі обов’язково включаються такі істотні умови:

• строк дії договору оренди;
• об’єкт оренди (кадастровий номер, місце розташування та розмір земельної ділянки);
• строк дії договору оренди;
• орендна плата із зазначенням її розміру, індексації, способу та умов розрахунків, строків, порядку її внесення і перегляду та відповідальності за її несплату. За згодою сторін у договорі оренди землі можуть зазначатися інші умови.

Зміна умов договору оренди землі здійснюється:
• за взаємною згодою сторін;
• у разі недосягнення згоди – в судовому порядку (стаття 30 Закону України «Про оренду землі»)
Розірвання договору оренди землі здійснюється:
• за згодою сторін;
• на вимогу однієї із сторін – за рішенням суду;
• в односторонньому порядку, якщо таке передбачено законом або договором (стаття 31 Закону України «Про оренду землі»).Як зареєструвати договір оренди землі онлайн?

  1. Увійти до персонального кабінету через онлайн будинок юстиції:
    https://online.minjust.gov.ua/login
    2. Подати заяву та відповідний договір в електронній формі
Зв'язатися з юристом
ООО Право на Якість, місто Київ
Телефон:+380732137627,+380503858355,+380972037619
E-mail:t.borsuk@right-for-quality.com
Сказати Дякую +15 грн

Вартість послуг: 200 грн
Благодарность принимается на карту Приват Банка
5169 3305 1024 4848
Платные консультации по прайсу
http://right-for-quality.com/

ПНЯ, будь ласка почитайте уважніше моє перше запитання - продублюю тут "Згідно ч.1 ст.65 "...підприємствам, установам та організаціям..." Питання: чи може фізична особа підприємець або просто громадянин України, який має у власності будівлі і споруди виробничого призначення (асфальтно-бетонний завод), оформити оренду на відповідну земельну ділянку з віднесенням земель, згідно ст.19 ЗКУ, до категорії "Землі промисловості" та з цільовим призначенням, згідно КВЦПЗ - код11.02 - "Для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості"? Якщо так, то якими законами та підзаконними актами це регламентується?" УВАЖНО - у власності перебувають тільки будівлі і споруди АБЗ, а земля знаходиться в комунальній власності міської ради, але згідно вище згаданих статей Земельного Кодексу України така ситуація - Стаття 65. Визначення земель промисловості, транспорту, зв'язку, енергетики, оборони та іншого призначення

1. Землями промисловості, транспорту, зв'язку, енергетики, оборони та іншого призначення визнаються земельні ділянки, надані в установленому порядку підприємствам, установам та організаціям для здійснення відповідної діяльності.

Стаття 66. Землі промисловості

1. До земель промисловості належать землі, надані для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд промислових, гірничодобувних, транспортних та інших підприємств, їх під'їзних шляхів, інженерних мереж, адміністративно-побутових будівель, інших споруд.

Так може зрозумієте питання моє, воно просте, а читких відповідей немає. В ЗКУ я не знаходжу. Тут зараз не до Закону "Про оренду землі", до оренди ще треба дойти довгий шлях, проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки треба розробити на підставі вже наданого дозволу на розробку цього проекту, погодити згідно ст.186-1 ЗКУ, тому і виникає питання, можно чи ні? Бо як шо розробимо проект не посилаючись на статті і т.д. то буде відмова у погодженні проекту... Згідно вище наведених статей ЗКУ я бачу по тексту тільки те, що мають право тільки підприємства, організації та установи (юридичні особи), ні одного слова за громадян я тут не бачу... (було б краще як би в було написано - "та суб'єкти господарювання, тощо..." тому і прошу, як що громадяни, чи фізичні особи-підприємці мають право, то на підставі яких законів чи підзаконних актів? Дякую...

Уважаемый клиент Есть здания в собственности .По генплану земли промышленности .Вы как собственник имеете право оформить участок и взять его в аренду.Вопрос ваш реторический .Причем тут статья 65.Не закон нужно искать под ситуацию.А ситуацию решать в рамках закона.Перезвоните есть много вопросов проконсультируем.

Зв'язатися з юристом
ООО Право на Якість, місто Київ
Телефон:+380732137627,+380503858355,+380972037619
E-mail:t.borsuk@right-for-quality.com
Сказати Дякую +15 грн

Вартість послуг: 200 грн
Благодарность принимается на карту Приват Банка
5169 3305 1024 4848
Платные консультации по прайсу
http://right-for-quality.com/



Типові договориБланки договорів



Розділи консультації

Активні юристиАктивні юристи

Телефон: +380732137627,+380503858355,+380972037619
не в мережі
Фото користувача
Nikjlay Kasyanov
м. Дніпро
відповідей за тиждень: 6
Телефон: kasanovn535@gmail.com

Кращі юристиКращі юристи

Телефон: +38 (067) 630-77-35
Телефон: kasanovn535@gmail.com
Телефон: +380732137627,+380503858355,+380972037619

Ответы юристовОтветы юристов

Загрузка
Наверх