Судовий збір

08.12.2019

Чи звільняються від сплати судового збору військові пенсіонери, які оспорюють свое право на перерахунок пенсії ?

Ваш коментар *

Відповіді юристів

Добрий день!

Призначення та перерахунок пенсії є різними за змістом і механізмом процедурами.

Зміни не стосуються перерахунку вже призначеної пенсії.

Має застосовуватися розмір грошового забезпечення у відсотках, який встановлено на момент призначення пенсії.

При визнанні протиправними дії ГУ ПФУ щодо зменшення основного розміру призначеної пенсії, буде застосовуватися стаття 139 КАС.

У такомі разі судові витрати стягуються за рахунок бюджетних асигнувань Головного управління Пенсійного фонду України.

Звільнені у разі задоволення позову.

Зв'язатися з юристом
Бражнікова Лідія Костянтинівна, місто Харків
E-mail:lida1901@gmail.com

Добрий вечір. Ні, Вам необхідно буде сплатити судовий збір за подачу позовної заяви до суду.

Зв'язатися з юристом
Кіншов Дмитро Сергійович, місто Харків
E-mail:dima.kinshov@gmail.com


Типові договориБланки договорів



Розділи консультації

Активні юристиАктивні юристи

онлайн
Фото користувача
ООО Право на Якість
м. Київ
відповідей за тиждень: 34
Телефон: +380732137627,+380503858355,+380972037619
не в мережі
Фото користувача
Nikjlay Kasyanov
м. Дніпро
відповідей за тиждень: 8
Телефон: kasanovn535@gmail.com
Телефон: +380505459070

Кращі юристиКращі юристи

Телефон: +380732137627,+380503858355,+380972037619
Телефон: 0965479479
Телефон: kasanovn535@gmail.com

Загрузка
Наверх