Представник потерпілого

02.12.2019

"інша особа, уповноважена законом або установчими документами".

Яка саме особа мається на увазі в цієї частині ст. 58 КПК України?

Чи може це бути особа, яка надає безоплатні послуги згідно договору юридичній особі але не є його працівником?

Ваш коментар *

Відповіді юристів

Представником потерпілого, який є фізичною особою, може бути лише адвокат, відомості про якого внесено до Єдиного реєстру адвокатів України і стосовно якого у цьому Реєстрі відсутні відомості про зупинення або припинення права на зайняття адвокатською діяльністю (ч. 1 ст. 58, ст. 45 КПК).

Також, представником потерпілого, який є юридичною особою, може бути як зазначений адвокат, так і керівник цієї юридичної особи, інша особа, уповноважена законом або установчими документами, працівник юридичної особи за довіреністю.

"Інша особа" як я розумію це опікун (наприклад).

Зв'язатися з юристом
Соловйов Олександр Олександрович, місто Київ
Телефон:0509439375 0973363703
E-mail:advokat_aleksander@ukr.net


Типові договориБланки договорів



Розділи консультації

Активні юристиАктивні юристи

онлайн
Фото користувача
ООО Право на Якість
м. Київ
відповідей за тиждень: 71
Телефон: +380732137627,+380503858355,+380972037619
онлайн
Фото користувача
Nikjlay Kasyanov
м. Дніпро
відповідей за тиждень: 8
Телефон: kasanovn535@gmail.com
онлайн
Фото користувача
Boychenko Lyudmila
м. Кіровоград
відповідей за тиждень: 7
Телефон: +380932302047
Телефон: +38(050)-105-33-11, +38 (096)-109-76-08

Кращі юристиКращі юристи

Телефон: kasanovn535@gmail.com
Телефон: +380732137627,+380503858355,+380972037619
Телефон: 067 6307735

Загрузка
Наверх