Ціна позову

Доброго дня! Розглядається справа про поділ майна подружжя- квартири. На момент придбання її вартість становила 260000 грн. Як правильно вказати ціну позову у позовній заяві? Я відкрила оголошення з продажу квартир і подивилася ціни на такі ж квартири в цьому районі. Взявши середню вартість вказала ціну позову-1800000 тис. Грн. Судовий збір сплатила максимальний. Питання таке- чи доречні мої дії, і на що це може вплинути. Якщо я неправильно зробила, як правильно визначити ціну позову? Дякую Вам.

Ваш коментар *

Відповіді юристів

Якщо суд вирішить, що Ви не доплатили судовий збір, від обовязково залишить Вашу позовну заяву без руху відповідно до ст.185 ЦПК і надасть термін Вам усунити недоліки, а саме доплатити суму судового збору. А взагалі перед поданням позовної заяви про поділ майна, а саме квартири, необхідно зробити оцінку такої квартири.

Буду вдячна за Вашу оцінку

Зв'язатися з юристом
Адвокат Каменецька Христина Дмитрівна, місто Чернівці
Телефон:+380 50 217 35 55
E-mail:yurist.spa@ukr.net
Skype:kristi-lalunaspa
Сказати Дякую +15 грн

Вартість послуг: від 500,00 грн.



Типові договориБланки договорів



Розділи консультації

Активні юристиАктивні юристи

онлайн
Фото користувача
ООО Право на Якість
м. Київ
відповідей за тиждень: 81
Телефон: +380732137627,+380503858355,+380972037619
Телефон: 098-675-13-50; 063-700-40-25
не в мережі
Фото користувача
Nikjlay Kasyanov
м. Дніпро
відповідей за тиждень: 4
Телефон: kasanovn535@gmail.com
Телефон: +38(050)-105-33-11, +38 (096)-109-76-08

Кращі юристиКращі юристи

Телефон: +380732137627,+380503858355,+380972037619
Телефон: kasanovn535@gmail.com

Загрузка
Наверх