Служба за контрактом

Доброго дня! Питания: Чи зберігається робоче місце за людиною яка хоче йти служити в ЗСУ за контрактом? Чи потрібно звільнятися з роботи?Дякую!

Ваш коментар *

Відповіді юристів

Найкраща відповідь

Доброго дня, Інна.

1) Так, робоче місце та заробітня платня.

2) Ні, не потрібно.

Зв'язатися з юристом
Nikjlay Kasyanov, місто Дніпро
Телефон:kasanovn535@gmail.com
Skype:yurist4201
ICQ:yurist1962@3g.ua
Сказати Дякую +15 грн

Вартість послуг: Дого
вірна. Минімальна вартість 200 грн. Монобанк картка № 4441114441485610 Рекомендую всем открыть Счёт
В этом банке, выгодно, и просто. Вот по этой ссылке https://monobank.ua/r/f955dT

Найкраща відповідь

Значить, коли людину зараховують на військову службу, є виданий наказ, то людина з таким наказом приходить в військкомат, і військкомат також видає довідку, і ці документи вона, власне, представляє своєму роботодавцеві. Відповідно статті 119 Кодексу законів про працю, в Україні передбачені гарантії, а також передбачені гарантії законом «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їхніх сімей».Роботодавець в такому випадку зобов’язаний не «звільнити» таку людини, а «увільнити».На підприємстві або організації, фермерському господарстві, на сільськогосподарському виробничому кооперативі незалежному від підпорядкування та форми власності і ФОПів, в яких вони працювали на час призову». Навіть якщо фізична особа підприємець, і це щось таке маленьке, може, і велике, то також ця норма діє. Такі от слова «звільнити» і «увільнити». різниця в тому, що увільнений?— це просто тимчасово на період служби відсторонений від виконання обов’язків, і за ним зберігається посада, місце роботи і середній заробіток, а звільнений?— це все: розрахували, видали трудову книжку і ти звільнений. Справа в тому, що сьогодні, тобто, ці всі виплати, власне, в самій статті 119 Кодексу законів про працю сказано, що виплати мають йти із державного бюджету, тобто це не роботодавець платить.Якщо особи звільняються з роботи в зв’язку з призовом або прийняттям на військову службу, виплачується вихідна допомога у розмірі двох прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня календарного року?. Справа в тому, що ця стаття 119, я вам відкрию таємницю, вона за 4 роки змінювалася і доповнювалася 9 разів. І був такий період, що ось ця гарантія на рік застосовувалася, коли мобілізовували на рік.

Зв'язатися з юристом
ООО Право на Якість, місто Київ
Телефон:+380732137627,+380503858355,+380972037619
E-mail:t.borsuk@right-for-quality.com
Сказати Дякую +15 грн

Вартість послуг: 200 грн
Благодарность принимается на карту Приват Банка
5169 3305 1024 4848
Платные консультации по прайсу
http://right-for-quality.com/



Типові договориБланки договорів



Розділи консультації

Активні юристиАктивні юристи

онлайн
Фото користувача
ООО Право на Якість
м. Київ
відповідей за тиждень: 37
Телефон: +380732137627,+380503858355,+380972037619
не в мережі
Фото користувача
Nikjlay Kasyanov
м. Дніпро
відповідей за тиждень: 6
Телефон: kasanovn535@gmail.com

Кращі юристиКращі юристи

Телефон: +380732137627,+380503858355,+380972037619
Телефон: kasanovn535@gmail.com
Телефон: предоставляется по согласию

Ответы юристовОтветы юристов

Загрузка
Наверх