Порядок виїзду за кордон після 16 років

добрий день.

чи слід розуміти п.3 ст 313 таким чином, що з 16 років гродмадянин може самостійно (без батьків) їхати за кордон, і нотаріально завірений дозвіл від батьків із зазначенням відповідальної за дитину особи вже не потрібний?

дякую за відповідь

Ваш коментар *

Відповіді юристів

Так Выезд за границу по доверенности производится только для граждан не достигших 16-летнего возраста. В соответствии со ст. 313 Гражданского кодекса, с шестнадцати лет ребенок приобретает право на беспрепятственный самостоятельный выезд за пределы Украины наравне со взрослыми.

Зв'язатися з юристом
ООО Право на Якість, місто Київ
Телефон:+380732137627,+380503858355,+380972037619
E-mail:t.borsuk@right-for-quality.com
Сказати Дякую +15 грн

Вартість послуг: 200 грн
Благодарность принимается на карту Приват Банка
5169 3305 1024 4848
Платные консультации по прайсу
http://right-for-quality.com/



Типові договориБланки договорів



Розділи консультації

Активні юристиАктивні юристи

онлайн
Фото користувача
ООО Право на Якість
м. Київ
відповідей за тиждень: 55
Телефон: +380732137627,+380503858355,+380972037619
Телефон: +38(050)-105-33-11, +38 (096)-109-76-08
не в мережі
Фото користувача
Boychenko Lyudmila
м. Кіровоград
відповідей за тиждень: 9
Телефон: +380932302047
не в мережі
Фото користувача
Nikjlay Kasyanov
м. Дніпро
відповідей за тиждень: 5
Телефон: kasanovn535@gmail.com


Загрузка
Наверх