Дарування квартири

Як що батькі подарували квартиру синові , який співмешкає з дівчиною , але офіційно НЕ перебуває з нею у офіційному шлюбі , то така нерухомість може розглядатися як сумісна власність сина та дівчини ?

Ваш коментар *

Відповіді юристів

Нет, это собственность сына, даже при официальном браке если дарение было сделано ранее чем заключение брака, это его собственность и при не дай бог разводе, оно остается за ним и не подлежит делению, чего не скажешь о правах его детей.

Зв'язатися з юристом
Макаров Сергей Иванович, місто Дніпро
Телефон: предоставляется по согласию
E-mail:makarov1959@mail.ua
Skype:makarov1959@ukr.net
Сказати Дякую +15 грн

Вартість послуг: ГУСАРЫ ДЕНЕГ НЕ БЕРУТ

Олександр.

Ні, то е особиста власність сина.

Зв'язатися з юристом
Nikjlay Kasyanov, місто Дніпро
Телефон:kasanovn535@gmail.com
Skype:yurist4201
ICQ:yurist1962@3g.ua
Сказати Дякую +15 грн

Вартість послуг: Договірна. Минімальна вартість 200 грн. ПриватБанк картка № 4731185608235054

Доброго дня. Відповідно до ст. 57 сімейного кодексу України, особистою приватною власністю дружини, чоловіка є ... майно, набуте нею, ним за час шлюбу, але на підставі договору дарування або в порядку спадкування. За статтею 74 СКУ, якщо жінка та чоловік проживають однією сім'єю, але не перебувають у шлюбі між собою або в будь-якому іншому шлюбі, майно, набуте ними за час спільного проживання, належить їм на праві спільної сумісної власності, якщо інше не встановлено письмовим договором між ними. Норма ст. 57 в порядку аналогії закону поширюється і на відносини фактичного шлюбу-конкубінату.

Зв'язатися з юристом
Босак (Бандурка) Назарій Орестович, місто Львів
ICQ:581230319
Сказати Дякую +15 грн

Вартість послуг: Надання розгорнутої правової консультації, юридичних порад, правової інформації та юридичних роз'яснень, праця з документами правового характеру, юридично-претензійна робота, зроблення правового висновку, ведення правничого супроводу, загальна правова робота по судовому розгляду, відстоювання інтересів громадянина в органах виконавчої влади, деякий захист клієнта від проступків, робота по відносинах клієнта із судово-правоохоронними органами тощо-75 грн. за годину безпосередньо праці.



Типові договориБланки договорів



Розділи консультації

Активні юристиАктивні юристи

онлайн
Фото користувача
ООО Право на Якість
м. Київ
відповідей за тиждень: 14
Телефон: +380732137627,+380503858355,+380972037619
не в мережі
Фото користувача
Nikjlay Kasyanov
м. Дніпро
відповідей за тиждень: 12
Телефон: kasanovn535@gmail.com
Телефон: предоставляется по согласию

Кращі юристиКращі юристи

Телефон: +380732137627,+380503858355,+380972037619
Телефон: предоставляется по согласию
Телефон: +38 (067) 630-77-35
Телефон: kasanovn535@gmail.com

Ответы юристовОтветы юристов

Загрузка
Наверх