Зміна цільового призначення у землі промисловості

Чи може громадянин (фізична особа), маючи у власності землю для ведення особистого селянського господарства, змінити цільове призначення даної ділянки у землі промисловості (деревообробна промисловість)? Читаючи пункт 1 статті 65 Земельного кодексу України, де написано, що Землями промисловості, транспорту, зв'язку, енергетики, оборони та іншого призначення визнаються земельні ділянки, надані в установленому порядку підприємствам, установам та організаціям для здійснення відповідної діяльності, складається враження, що громадяни у власності землі даної категорії мати не можуть.

Ваш коментар *

Відповіді юристів

Могут .Но смена целевого назначения зависит не от права собственности а от ген плана и детального плана местности.Есть еще класификация земель.Надо начинать с того что выхотите сделать а потом переводить землю.Это очень обьемный вопрос ,тог что вы поцетировали ЗК это выделение земель а не смена целевого -это разные вещи Звоните проконсультируем вас.

Зв'язатися з юристом
ООО Право на Якість, місто Київ
Телефон:+380732137627,+380503858355,+380972037619
E-mail:t.borsuk@right-for-quality.com
Сказати Дякую +15 грн

Вартість послуг: 100 грн
Благодарность принимается на карту Приват Банка
5169 3305 1024 4848
Платные консультации по прайсу
http://right-for-quality.com/

громадянин не може , тільки спеціаліст)



Типові договориБланки договорів



Розділи консультації

Активні юристиАктивні юристи

онлайн
Фото користувача
ООО Право на Якість
м. Київ
відповідей за тиждень: 35
Телефон: +380732137627,+380503858355,+380972037619
не в мережі
Фото користувача
Nikjlay Kasyanov
м. Дніпро
відповідей за тиждень: 12
Телефон: kasanovn535@gmail.com
Телефон: предоставляется по согласию


Загрузка
Наверх