Вимоги до учасників відкритих торгів публічних закупівель

24.06.2019

Чи потрібно вимагати у переможця торгів оригінал або завірену копію інформаційної довідки з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення, територіального органу Міністерства юстиції України та скорочену чи повну інформаційну довідку (з QR-кодом) з Єдиного реєстру підприємств, щодо яких порушено провадження у справі про банкрутство , якщо такі є у відкритих реєстрах?

Ваш коментар *

Відповіді юристів

Ні, не потрібно. Відповідно до ч.3 ст.17 ЗУ "Про публічні закупівлі" , "..Замовник у тендерній документації зазначає, що інформація про відсутність підстав, визначених у частинах першій і другій цієї статті, надається в довільній формі. Спосіб документального підтвердження згідно із законодавством відсутності підстав, передбачених пунктами 2, 3, 5, 6 і 8 частини першої та частиною другою цієї статті, визначається замовником для надання таких документів лише переможцем процедури закупівлі. Замовник не вимагає документального підтвердження інформації, що міститься у відкритих єдиних державних реєстрах, доступ до яких є вільним.

Зв'язатися з юристом
Юридична фірма "Січ", місто Київ
Телефон:0990550842
E-mail:sich-kiev@ukr.net
Сказати Дякую +15 грн

Вартість послуг: За домовленістю.
Щиро подякувати : карта Приват 5168 7422 3680 5408 Коркунов Денис Володимирович



Типові договориБланки договорів



Розділи консультації

Активні юристиАктивні юристи

онлайн
Фото користувача
ООО Право на Якість
м. Київ
відповідей за тиждень: 58
Телефон: +380732137627,+380503858355,+380972037619
не в мережі
Фото користувача
Nikjlay Kasyanov
м. Дніпро
відповідей за тиждень: 21
Телефон: kasanovn535@gmail.com
Телефон: предоставляется по согласию
Телефон: +380505459070

Кращі юристиКращі юристи

Телефон: +380732137627,+380503858355,+380972037619
Телефон: +38 (067) 630-77-35
Телефон: kasanovn535@gmail.com

Загрузка
Наверх