Відкриваю кафетерій. Не хочу платити дань поліції, податковій та іншим. Як правильно все зробити, згідно закону?

Доброго дня! Дайте будь ласка відповідь на запитання. Днями я відкриваю кафетерій. Маю ліцензію, алкоголь по першій формі, через касовий апарат. Чи може дільничий, чи працівники інших органів скласти адмін протокол за ст.156?

Чи обов'язково мати дозвіл міськвиконкому, де буде вказано статус магазин кафетерій?

Щиро дякую

Ваш коментар *

Відповіді юристів

Доброго дня

Яка частина ст.156 була застосована до Вас.

Якщо Ви реалізували неповнолітнім пляшку вина пива або пачку сигарет , то дії правомірні.

Зв'язатися з юристом
Мартинюк Ярослав Олександрович, місто Вінниця
Телефон:+380972458235
E-mail:martin_22222@mail.ru
Сказати Дякую +15 грн

Вартість послуг: У разі виникнення додаткових запитань та/або при необхідності більш детальної консультації, звертайтесь в особисті повідомлення на сайті або пишіть на електронну адресу.
Особисті консультації (в особистих повідомленнях на сайті чи по е-mail) здійснюються на платній основі, оплата - від 100 грн. (в залежності від складності питання).

Подякувати за консультацію ви можете слідуючим чином:
поповнити телефонний рахнок +380972458235



Типові договориБланки договорів



Розділи консультації

Активні юристиАктивні юристи

онлайн
Фото користувача
ООО Право на Якість
м. Київ
відповідей за тиждень: 140
Телефон: +380732137627,+380503858355,+380972037619
Телефон: +38(050)-105-33-11, +38 (096)-109-76-08
Телефон: 098-675-13-50; 063-700-40-25
Телефон: +380952114823


Загрузка
Наверх