Дiя ст.60 Зу Про пенсiйне забезпечення

Звертаюся з проханням надати роз`яснення, чи поширюэться дiя ст. 60 на працiвникiв реанiмацiйних бригад швидкоi медичноi допомиги?

Заздалегiдь вдячний за вiдповiдь.

Ваш коментар *

Відповіді юристів

Стаття 60. Пільги по обчисленню стажу за роботу в деяких медичних закладах

Робота в лепрозорних і протичумних закладах охорони здоров’я, у закладах (відділеннях) з лікування осіб, заражених вірусом імунодефіциту людини або хворих на СНІД, в інших інфекційних закладах (відділеннях) охорони здоров’я, у патолого-анатомічних і реанімаційних відділеннях закладів охорони здоров’я, а також у закладах з надання психіатричної допомоги зараховується до стажу роботи у подвійному розмірі.

Як я розумію, ви працівник бригади швидкого реагування. Це інший відділ. Можна посперечатися з ПФ і вашою лікарнею, але я більш схильний до відповіді Ні, на Ваше запитання.

Зв'язатися з юристом
Олег Вікторович, місто Київ
Телефон:0637323860
E-mail:alexa_67@ukr.net
Сказати Дякую +15 грн

Вартість послуг: Надання консультацій або складання документів виключно на платній основі. Ціни врегульовуємо в ході обговорення.
Картка ПриватБанку для фіню подяк :
5167985690513304



Типові договориБланки договорів



Розділи консультації

Активні юристиАктивні юристи

не в мережі
Фото користувача
Nikjlay Kasyanov
м. Дніпро
відповідей за тиждень: 21
Телефон: kasanovn535@gmail.com
Телефон: предоставляется по согласию
онлайн
Фото користувача
ООО Право на Якість
м. Київ
відповідей за тиждень: 14
Телефон: +380732137627,+380503858355,+380972037619

Кращі юристиКращі юристи

Телефон: kasanovn535@gmail.com
Телефон: +380732137627,+380503858355,+380972037619

Загрузка
Наверх