Чи є пояснення третьої особи у господарському процесі обов`язковими?

Чи є надання пояснень третьою особою у господарському процесі, відповідно до ст. 168 ГПК України обов`язком такої особи, чи її правом? Чи може третя особа не надавати суду пояснення, якщо не вважає це доцільним?

Ваш коментар *

Відповіді юристів

Андрій.

1) То е право особи, а не її обов'язок.

2) Звітсно може.

Зв'язатися з юристом
Nikjlay Kasyanov, місто Дніпро
Телефон:kasanovn535@gmail.com
Skype:yurist4201
ICQ:yurist1962@3g.ua
Сказати Дякую +15 грн

Вартість послуг: Договірна. Минімальна вартість 200 грн. ПриватБанк картка № 4731185608235054



Типові договориБланки договорів



Розділи консультації

Активні юристиАктивні юристи

онлайн
Фото користувача
ООО Право на Якість
м. Київ
відповідей за тиждень: 23
Телефон: +380732137627,+380503858355,+380972037619
онлайн
Фото користувача
Nikjlay Kasyanov
м. Дніпро
відповідей за тиждень: 15
Телефон: kasanovn535@gmail.com
Телефон: 0637323860
Телефон: +380952114823

Кращі юристиКращі юристи

Телефон: kasanovn535@gmail.com
Телефон: +380732137627,+380503858355,+380972037619
Телефон: +38 (067) 630-77-35

Загрузка
Наверх