Трукам радар

11.03.2019

Чи має право поліцейський користуватись в ручному режимі радаром Trucam і там, де не встановлені попереджувальні знаки, що ведеться фото-відео зйомка? Бо знайшов тільки статтю 40 Закону про поліцію, де вказано, що тільки в автоматичному режимі можна користуватись

Ваш коментар *

Відповіді юристів

На сегодняшний день копы могут использовать Trucam только в автоматическом режиме.

Зв'язатися з юристом
Макаров Сергей Иванович, місто Дніпро
Телефон: предоставляется по согласию
E-mail:makarov1959@mail.ua
Skype:makarov1959@ukr.net
Сказати Дякую +15 грн

Вартість послуг: ГУСАРЫ ДЕНЕГ НЕ БЕРУТ



Типові договориБланки договорів



Розділи консультації

Активні юристиАктивні юристи

Телефон: +380732137627,+380503858355,+380972037619
не в мережі
Фото користувача
Nikjlay Kasyanov
м. Дніпро
відповідей за тиждень: 11
Телефон: kasanovn535@gmail.com
Телефон: +380952114823
Телефон: 0637323860


Загрузка
Наверх