Якої юридичної особи стосується ст.64.1 КПКУ

Ст.64.1 стосується тільки юридичної особи, стосовно якої відкрито кримінальне провадження, щодо правопорушення чи і юр. особи яка подала заяву про вчинення кримінального правопорушення?.

Ваш коментар *

Відповіді юристів

Так, в диспозиції статті чітко сказано-юр. особа, щодо якої здійснюється провадження. Але як аналогію використовувати можна.

Юридична особа-заявник користується правами згідно ст. 60 КПК.

Зв'язатися з юристом
Юридична фірма "Січ", місто Київ
Телефон:0990550842
E-mail:sich-kiev@ukr.net
Сказати Дякую +15 грн

Вартість послуг: За домовленістю.
Щиро подякувати : карта Приват 5168 7422 3680 5408 Коркунов Денис Володимирович



Типові договориБланки договорів



Розділи консультації

Активні юристиАктивні юристи

онлайн
Фото користувача
ООО Право на Якість
м. Київ
відповідей за тиждень: 59
Телефон: +380732137627,+380503858355,+380972037619
Телефон: +38(050)-105-33-11, +38 (096)-109-76-08
не в мережі
Фото користувача
Nikjlay Kasyanov
м. Дніпро
відповідей за тиждень: 6
Телефон: kasanovn535@gmail.com
не в мережі
Фото користувача
Boychenko Lyudmila
м. Кіровоград
відповідей за тиждень: 4
Телефон: +380932302047

Кращі юристиКращі юристи

Телефон: +380732137627,+380503858355,+380972037619
Телефон: 098-675-13-50; 063-700-40-25
Телефон: 067 6307735

Загрузка
Наверх