видатки відповідно Бюджетного Кодексу

Доброго дня ! Чи можливо за кошти міського бюджету оплатити витрати на навчально-тренувальний збір спортсмена до Чемпіонату Європи ? Чи не буде це суперечити п. 6 ст. 90 Кодексу? Дякуємо за відповідь.

Ваш коментар *

Відповіді юристів

Доброго дня.

Використовувати кошти керучись пп. а та б п. 6 ст. 90 не можна.

Зв'язатися з юристом
Олег Вікторович, місто Київ
Телефон:0637323860
E-mail:alexa_67@ukr.net
Сказати Дякую +15 грн

Вартість послуг: Надання консультацій або складання документів виключно на платній основі. Ціни врегульовуємо в ході обговорення.
Картка ПриватБанку для фіню подяк :
5167985690513304



Типові договориБланки договорів



Розділи консультації

Активні юристиАктивні юристи

Телефон: +380732137627,+380503858355,+380972037619
не в мережі
Фото користувача
Nikjlay Kasyanov
м. Дніпро
відповідей за тиждень: 22
Телефон: kasanovn535@gmail.com
Телефон: предоставляется по согласию
Телефон: +380634949857

Кращі юристиКращі юристи

Телефон: kasanovn535@gmail.com
Телефон: +380732137627,+380503858355,+380972037619
Телефон: предоставляется по согласию

Загрузка
Наверх