Оплачуване тестове завдання

12.01.2019

Чи повинен випробувальний термін оплачуватися? А тестові завдання на реальних прикладах компанії? Чи такі ньюанси обговорюються?

Ваш коментар *

Відповіді юристів

Доброго дня шановна Тамара.

Відповідно до частини 2 ст. 26 КЗпП, у період випробування на працівника поширюються всі вимоги і гарантії законодавства про працю, у тому числі й щодо оплати праці. Встановлення під час прийняття на роботу випробувального терміну для перевірки відповідності працівника роботі, яка йому доручається, за вимогами законодавства про працю, не є підставою для не нарахування та невиплати заробітної плати за виконану ним роботу. Уклавши трудовий договір з найманим працівником, роботодавець зобов’язаний виплачувати йому заробітну плату і забезпечувати умови праці, необхідні для виконання роботи, передбачені законодавством про працю, колективним договором і угодою сторін. А працівник своєю чергою зобов’язанийвиконувати роботу, визначену цією угодою, та всі правила внутрішнього трудового розпорядку (ст. 21 КЗпП).

При цьому не буде порушенням трудового законодавства той факт, коли на період випробувального терміну працівнику буде встановлено оклад у розмірі меншому, що в установленому порядку буде передбачено в штатному розкладі. Але при цьому він не може бути менше мінімальної заробітної плати, встановленої чинним законодавством (див. лист Мінпраці від 22.05.2008 р. № 013-0721-05). Після закінчення випробувального терміну в штатне розклад може бути внесено зміну про збільшення окладу такому працівнику.

Що стосується тестовихзавдань, то це неопосерковано обговорється під час прийняття на роботу і тести складаються на вибір роботодавця.

З повагою, Яна Сергіївна

Зв'язатися з юристом
Титаренко Яна Сергіївна, місто Дніпро
Телефон:+38 (067) 630-77-35
E-mail:obesyanka30@gmail.com
Сказати Дякую +15 грн

Вартість послуг: Особисті консультації ( в особистих повідомленнях на сайті чи по e-mail) здійснюється на платній основі від 100 грн.( В залежності від складності питання).
Написання позовних заяв, скарг, договір та інших процесуальних документів - ціна договірна.
Подякувати за конституцією ви можете слідуючи чином карта Приват банку 4149625810823912

Доброго дня, Тамара. Так, обов"язково оплачується. В розмірі не менше мінімальної зарплати.

Зв'язатися з юристом
Майоренко Маргарита Сергіївна, місто Дніпро
Телефон:margarita88@i.ua
E-mail:majorenko1988@mail.ru
Сказати Дякую +15 грн

Вартість послуг: Особисті консультації (в особистих повідомленнях на сайті чи по е-mail) здійснюються на платній основі, оплата - від 100 грн (в залежності від складності питання).

Написання позовів, договорів, скарг, інших процесуальних документів - ціна договірна.

Подякувати за консультацію ви можете слідуючим чином:
карта Приват Банку 5168742014400562;
гаманець Вебмані - U239534735859.



Типові договориБланки договорів



Розділи консультації

Активні юристиАктивні юристи

Телефон: +380732137627,+380503858355,+380972037619
не в мережі
Фото користувача
Nikjlay Kasyanov
м. Дніпро
відповідей за тиждень: 22
Телефон: kasanovn535@gmail.com
Телефон: предоставляется по согласию
Телефон: +380634949857

Кращі юристиКращі юристи

Телефон: kasanovn535@gmail.com
Телефон: +380732137627,+380503858355,+380972037619
Телефон: предоставляется по согласию

Загрузка
Наверх