Чи можуть ФОП підпадати під дію ст. 204 КУпАП за здачу в аренду нерухомості для проживання іноземцям?

ФОП, який займається готельним бізнесом, надав житло для проживання іноземцеві у якого закінчився термін перебування на території України. Такий ФОП підпадає під дію ст. 204 КУпАП?

Ваш коментар *

Відповіді юристів

Да там четко прописано (предоставления им жилья)

Зв'язатися з юристом
ООО Право на Якість, місто Київ
Телефон:+380732137627,+380503858355,+380972037619
E-mail:t.borsuk@right-for-quality.com
Сказати Дякую +15 грн

Вартість послуг: 100 грн
Благодарность принимается на карту Приват Банка
5169 3305 1024 4848
Платные консультации по прайсу
http://right-for-quality.com/



Типові договориБланки договорів



Розділи консультації

Активні юристиАктивні юристи

онлайн
Фото користувача
ООО Право на Якість
м. Київ
відповідей за тиждень: 35
Телефон: +380732137627,+380503858355,+380972037619
не в мережі
Фото користувача
Nikjlay Kasyanov
м. Дніпро
відповідей за тиждень: 11
Телефон: kasanovn535@gmail.com
Телефон: предоставляется по согласию
Телефон: +38 (067) 630-77-35

Кращі юристиКращі юристи

Телефон: +380732137627,+380503858355,+380972037619
Телефон: +38 (067) 630-77-35
Телефон: через повідомлення

Ответы юристовОтветы юристов

Загрузка
Наверх