Наследство

08.01.2019
Розділ: Наследство

Подскажите,2 февраля 2019 года будет пол года после смерти отца,есть приватизированная квартира И папину часть хочу оформить на себя я,брат напишет отказ!На момент его смерти мы были прописаны с ним!вопрос:если я не успею до 3 февраля подать документы,то по истечению срока мне придётся обращаться в суд и доказывать своё родство??

Ваш коментар *

Відповіді юристів

Пропуск срока для принятия наследства ( в течении полгода с даты смерти) без уважительных причин является препятствием в принятии наследства. Да, вы можете доказывать свое родство и право на наследство именно в суде, но причина пропуска срока и для суда должна быть УВАЖИТЕЛЬНОЙ.

Зв'язатися з юристом
Макаров Сергей Иванович, місто Дніпро
Телефон: предоставляется по согласию
E-mail:makarov1959@mail.ua
Skype:makarov1959@ukr.net
Сказати Дякую +15 грн

Вартість послуг: ГУСАРЫ ДЕНЕГ НЕ БЕРУТ

Здравствуйте, Ольга.

1) Отказаться от наследства в вашу пользу, брат с может только до 02. 02. 2019 года, потом уже не сможет.

2) До вышеуказанной даты, рекомендую и вам подать нотариусу заявление о принятии наследства, тогда ничего доказывать не придется.

Зв'язатися з юристом
Nikjlay Kasyanov, місто Дніпро
Телефон:kasanovn535@gmail.com
Skype:yurist4201
ICQ:yurist1962@3g.ua
Сказати Дякую +15 грн

Вартість послуг: Договірна. Минімальна вартість 200 грн. ПриватБанк картка № 4731185608235054

Если на момент смерти вы были прописаны то вы автоматически вступаете наследство .Брат просто может нотариально отказаться и не претендовать а вы можете оформить когда будет время сроков законодательно нет.

Зв'язатися з юристом
ООО Право на Якість, місто Київ
Телефон:+380732137627,+380503858355,+380972037619
E-mail:t.borsuk@right-for-quality.com
Сказати Дякую +15 грн

Вартість послуг: 100 грн
Благодарность принимается на карту Приват Банка
5169 3305 1024 4848
Платные консультации по прайсу
http://right-for-quality.com/

Якщо Ваш брат досі не відмовився від прийняття своєї частки у спадщині то, напевне, він не буде відмовлятись від цього. Якщо Ви протягом строку для прийняття спадщини не відмовитесь від неї, то буде вважатись, що Ви прийняли спадщину. Вам тільки потрібно відвідати нотаріуса та переоформити всю чи частину квартири на себе. Спадкоємець, який прийняв спадщину, у складі якої є нерухоме майно, зобов'язаний звернутися до нотаріуса або в сільських населених пунктах-до уповноваженої на це посадової особи відповідного органу місцевого самоврядування за видачею йому свідоцтва про право на спадщину на нерухоме майно (ст. 1297 ЦК).

Зв'язатися з юристом
Босак (Бандурка) Назарій Орестович, місто Львів
ICQ:581230319
Сказати Дякую +15 грн

Вартість послуг: Надання розгорнутої правової консультації, юридичних порад, правової інформації та юридичних роз'яснень, праця з документами правового характеру, юридично-претензійна робота, зроблення правового висновку, ведення правничого супроводу, загальна правова робота по судовому розгляду, відстоювання інтересів громадянина в органах виконавчої влади, деякий захист клієнта від проступків, робота по відносинах клієнта із судово-правоохоронними органами тощо-75 грн. за годину безпосередньо праці.



Типові договориБланки договорів



Розділи консультації

Активні юристиАктивні юристи

онлайн
Фото користувача
ООО Право на Якість
м. Київ
відповідей за тиждень: 35
Телефон: +380732137627,+380503858355,+380972037619
не в мережі
Фото користувача
Nikjlay Kasyanov
м. Дніпро
відповідей за тиждень: 11
Телефон: kasanovn535@gmail.com
Телефон: предоставляется по согласию
Телефон: +38 (067) 630-77-35

Кращі юристиКращі юристи

Телефон: +380732137627,+380503858355,+380972037619
Телефон: +38 (067) 630-77-35
Телефон: через повідомлення
Телефон: kasanovn535@gmail.com

Ответы юристовОтветы юристов

Загрузка
Наверх