Про вільне користування туалетами в закладах КаБаРе і магазинів.

Доброго дня!

Будь ласка, допоможіть,

Яка стаття Закону України прописує, про вільне користування туалетами в закладах КаБаРе і магазинів?

Чи є взагалі така стаття в Законі України?

Чи це рішення приймається Місцевим Самоврядуванням !?

Чекаю на відповідь, дякую!

З повагою Федір.

Ваш коментар *

Відповіді юристів

КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
№ 579 від 18.04.2008 року

Про вільний доступ громадян до туалетів закладів громадського харчування

Відповідно до ст. 30 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", з урахуванням розпорядження Київської міської державної адміністрації від 13.06.2006 № 951 "Про заходи щодо забезпечення м. Києва необхідною кількістю громадських туалетів" та з метою забезпечення належного рівня побутового обслуговування населення:

1. Запровадити в місті Києві безкоштовне та вільне користування мешканцями та гостями міста Києва туалетами в закладах громадського харчування з 20.04.2008.

Зв'язатися з юристом
ООО Право на Якість, місто Київ
Телефон:+380732137627,+380503858355,+380972037619
E-mail:t.borsuk@right-for-quality.com
Сказати Дякую +15 грн

Вартість послуг: 100 грн
Благодарность принимается на карту Приват Банка
5169 3305 1024 4848
Платные консультации по прайсу
http://right-for-quality.com/



Типові договориБланки договорів



Розділи консультації

Активні юристиАктивні юристи

Телефон: +380732137627,+380503858355,+380972037619
Телефон: предоставляется по согласию
не в мережі
Фото користувача
Nikjlay Kasyanov
м. Дніпро
відповідей за тиждень: 19
Телефон: kasanovn535@gmail.com
Телефон: +380638665952

Кращі юристиКращі юристи

Телефон: kasanovn535@gmail.com
Телефон: +380732137627,+380503858355,+380972037619
Телефон: предоставляется по согласию

Загрузка
Наверх