Стаття 357. Визначення часток у праві спільної часткової власності, ЦКУ

19.09.2016

Питання: "Стародавній" арешт майна по виконавчому документу - в/л господарського суду від 23.10.2009р. - повернутий стягувачу (ДПІ) державною виконавчою службою 25.11.2013р. на підставі п.2.ст.47 ЗУ "Про виконавче провадження".

Чи можливе повернення на повторне виконання???

Як зняти арешт на майно, що знаходиться у спільній сумісній власності???? Проект позовної заяви?

Ваш коментар *

Відповіді юристів

Доброго дня Максим! Частиною 5 ст. 47 ЗУ "Про виконавче провадження" передбачено, що повернення виконавчого документу стягувачу з підстав, передбачених ст. 47 зазначеного закону не позбавляє його права повторно пред"явити виконавчий документ до виконання протягом строків, встановлених ст. 22 ЗУ Про виконавче провадження. Враховуючи, що Ви отримали виконавчий лист у 13 році, строк минув. Зняття арешту через суд.Будь-які позовні заяви є платною послугою

Зв'язатися з юристом
Марія Шутальова, місто Харків
Сказати Дякую +15 грн

Вартість послуг: особиста консультація від 100 грн (залежить від складності)
Позовні заяви, клопотання,тощо - за домовленістю, на картку.



Типові договориБланки договорів



Розділи консультації

Активні юристиАктивні юристи

онлайн
Фото користувача
ООО Право на Якість
м. Київ
відповідей за тиждень: 18
Телефон: +380732137627,+380503858355,+380972037619
не в мережі
Фото користувача
Nikjlay Kasyanov
м. Дніпро
відповідей за тиждень: 15
Телефон: kasanovn535@gmail.com
Телефон: предоставляется по согласию

Кращі юристиКращі юристи

Телефон: +380732137627,+380503858355,+380972037619
Телефон: kasanovn535@gmail.com
Телефон: предоставляется по согласию

Загрузка
Наверх