втрата права користування житлом

08.11.2018

Громадянка в 1982 році отримала житло на території України. З 1986 року проживала на території РСФСР і на момет розпаду СРСР прийняла громадянвство РФ. Квартира комунальної власності (неприватизована).

1. Чи втратила громадянка право користування житлом?

2. Чи мали право органи місцевого самоврядування приймати, в цьому випадку, рішення про бронювання квартири, в відповідності до статті 73 житлового кодексу?

Ваш коментар *

Відповіді юристів

1) Так.

2) Ні, не мали.

Зв'язатися з юристом
Nikjlay Kasyanov, місто Дніпро
Телефон:kasanovn535@gmail.com
Skype:yurist4201
ICQ:yurist1962@3g.ua
Сказати Дякую +15 грн

Вартість послуг: Договірна. Минімальна вартість 200 грн. ПриватБанк картка № 4731185608235054



Типові договориБланки договорів



Розділи консультації

Активні юристиАктивні юристи

онлайн
Фото користувача
ООО Право на Якість
м. Київ
відповідей за тиждень: 36
Телефон: +380732137627,+380503858355,+380972037619
онлайн
Фото користувача
Nikjlay Kasyanov
м. Дніпро
відповідей за тиждень: 15
Телефон: kasanovn535@gmail.com
Телефон: margarita88@i.ua
Телефон: предоставляется по согласию

Кращі юристиКращі юристи

Телефон: kasanovn535@gmail.com
Телефон: +380732137627,+380503858355,+380972037619

Загрузка
Наверх