повернення коштів покупцю

чи підлягають поверненню кошти за лінзи для окулярів (виріб медичного призначення) якщо окуляри зроблені з якісного товару, без браку виробника та установки, за індивідуальним рецептом замовника, обточені під його індивідуальні параметри? На які статті ЗУ звернути увагу - свою та споживача?

Ваш коментар *

Відповіді юристів

Лінзи для окулярів під замовлення належать до медичних засобів, тому обміну та поверненню не підлягають

(Згідно постанови Кабінету Міністрів України від 19.03.94 року про реалізацію окремих положень Закону України «Про захист прав споживачів» та Наказу МОЗ України №360 від 19.07.2005 року (пункт 16).

Зв'язатися з юристом
ООО Право на Якість, місто Київ
Телефон:+380732137627,+380503858355,+380972037619
E-mail:t.borsuk@right-for-quality.com
Сказати Дякую +15 грн

Вартість послуг: 100 грн
Благодарность принимается на карту Приват Банка
5169 3305 1024 4848
Платные консультации по прайсу
http://right-for-quality.com/



Типові договориБланки договорів



Розділи консультації

Активні юристиАктивні юристи

Телефон: предоставляется по согласию
онлайн
Фото користувача
ООО Право на Якість
м. Київ
відповідей за тиждень: 39
Телефон: +380732137627,+380503858355,+380972037619
не в мережі
Фото користувача
Nikjlay Kasyanov
м. Дніпро
відповідей за тиждень: 20
Телефон: kasanovn535@gmail.com
Телефон: +380638665952

Кращі юристиКращі юристи

Телефон: +380732137627,+380503858355,+380972037619
Телефон: предоставляется по согласию

Ответы юристовОтветы юристов

Загрузка
Наверх