Юридична консультація по темі Усыновление, опека, попечительство

Оформлення піклування

Чи може призовник оформити піклування над бабусею, якщо вона інвалід 2-ої групи опорно-рухового апарату, має чоловіка-пенсіонера, але не має дітей. Має лише одного онука. Онук працює. Чи дасть можливі...

Як отримати право на квартиру

Доброго дня,в мене таке питання:я хочу отримати право власності на квартиру свого дядька 1954 року народження.Він не був одружений, дітей немає, не контактує з рідними,немає засобів до існування,не п...

Наказаніє по закону

В мене під опікою дитина,фамілія в честь города,із_за цього не всиновлюю,занимається борьбою грає на баяні гітарі презентований книгою Талановиті діти Київщини. одна особа хоче йому розказати насіши...

усиновлення дитини новим чоловіком матері

Доброго дня. Жінка перебуває у законному шлюбі з громадянином Німеччини. Від попереднього шлюбу має доньку 10 років, яка проживає з ними в Німеччині. Новий чоловік повністю забезпечує дитину і вихову...

Усиновлення однієї дитини із двох.

Поясніть будь ласка! Якщо мати одна (померла), а батьки різні і місцезнаходження їх невідоме. Чи можливо усиновити лише одну дитину від такої матері? Чи це підлягає під ст.210 СКУ?

МІСЦЕ РЕЄСТРАЦІЇ ДИТИНИ-СИРОТИ ВІКОМ 8 РОКІВ

ЧИ МОЖЕ БУТИ ЗАРЕЄСТРОВАНА ДИТИНА-СИРОТА ВІКОМ 8 РОКІВ НЕ ЗА АДРЕСОЮ ОПІКУНА, А ЗА АДРЕСОЮ ЖИТЛА, ПОМЕРЛОЇ МАТЕРІ ЯКЕ ЗА НЕЮ ЗАКРІПЛЕНЕ

Поповнення ДБСТ

в який термін після вибуття дитини відбувається поповнення ДБСТ або переведення в статус Прийомної сім'ї?

розяснення п.п 2, п.2 ст. 396 ЦПК України

Розясніть , будь-ласка, У задоволенні клопотання про надання дозволу на виконання рішення іноземного суду може бути відмовлено, якщо сторона, стосовно якої постановлено рішення іноземного суду, була п...

Усиновлення по ст. 219 ч.2 СКУ

Доброго дня. Мене звати Ірина. На сьогоднішній день перебуваю у шлюбі з другим чоловіком, маємо спільну дитину. Від першого шлюбу є дочка. Теперішній чоловік бажає дати старшій дочці своє прізвище і п...

Соціальна допомога

Якщо дитині виповнилось 18 років, але вона навчається в проф-тех училищі. Чи має право РДА відмінити соціальні нарахування опікуну на подальше утримання дитини.

Призначення судом право на постійне проживання та виховання дитини батькові

Доброго дня! На яких підставах суд може закріпити виховання та проживання неповнолітньої дитини з батьком, якщо у подружжя одинаково рівні умови на виховання дитини? Чи має якесь вагоме значення дох...

Усиновлення дитини без згоди батьків

З чоловіком ми розлучені близько 10 років.За цей час він з дитиною не бачився, не телефонував. Аліменти частково сплачував. На сьогоднішній день заборгованість по аліментам близько 30000грн. Вже 5 рок...

лишение прав

Доброго дня,допоможіть мені з позбавленням батьківських прав.я розлучена маю сина,1,5 роки батько не платить нам аліменти 700 грн на дитину та 150 грн на мене до 3х років,не приїздить,згоду на відмову...


Типові договориБланки договорів



Розділи консультації

Активні юристиАктивні юристи

не в мережі
Фото користувача
Nikjlay Kasyanov
м. Дніпро
відповідей за тиждень: 17
Телефон: 0963753599
Телефон: 0637323860
Телефон: margarita88@i.ua
Телефон: 0963202046 0959153942


Загрузка
Наверх