Юридична консультація по темі Трудовое право

Страницы: 12345678910 ... 25

Обідня перерва

Добрий день! Чи правомірним є встановлення перерви для відпочинку та харчування, ящо до кінця рбочого часу залишається 10 хв. Наприклад, у нас на роботі графіки виглядають таким чином 9.00-13.00 роб...

Звільнення з поліції охорони

Хочу звільнитися з ПО через невідповідність умов праці , але ще не пройшов термін дії контракту ( 2 роки) . Скажіть можу я звільнитися так щоб не платить контракт. Бо умови праці жахливі.

переведення з однієї бригади в другу

чи можуть перевести мене без моєї згоди з однієї бригади в другу в знак покарання і чи маю право оскаржити це в суді провина запитав за розмір премії

Фінансування припинення бюджетної установи

Бюджетна наукова установа фінансувалася на основі виконаня конкурсних наукових проектів. У поточному році установа не має фінансування через те, що жодний науковий проект не пройшов конкурсного відбор...

Трудовий кодекс України

роботодавець невіддае трудову книжку а по закону повинен віддати по першому проханню тим пче що він порушив умови договору

Законність переведення до іншої місцевості

Я заступник служби охорони праці в ат Харківобленерго.трудовой договір був складений 17.09.2018 року. До 07.09.2018 року (звільнювався за власним бажанням)працювавши начальником служби охорони праці 6...

Оплачуване тестове завдання

12.01.2019
Чи повинен випробувальний термін оплачуватися? А тестові завдання на реальних прикладах компанії? Чи такі ньюанси обговорюються?

Чи можливо жінці у 55 років маючи трьох дітей вийти на пенсію в 2019 року? Рік народження- 01.03.1964

10.01.2019
Жінці виповниться 55 років 01.03.2019 року. Трудовий стаж- 25 років. Чи можливо вже вийти на пенцію в поточному році?

Грошовий атестат

1, Управління відмовляєть надати грошовий атестат при звільненні у запас Збройних Сил (з поставкою на військовий облік) за пунктом 176 підп. 1 ( у зв*язку з какінченням строку контракту), звільнення у...

Сокращение

08.01.2019
Здравствуйте, подскажите, пожалуйста, если я нахожусь в декрете до 26 февраля, а у нас на предприятии сокращение и моя должность попадает под сокращение тоже, всех с приказом ознакомили за 2 месяца до...

закон об отпусках

я ушел в ежегодный отпуск и во время отпуска взял больничный лист, нужно ли по окончнию больничного писать заявление на продление отпуска?

стаж при расчете пенсии

Подскажите пожалуйста я(мужчина)работал по списку вредности номер1 после 2004 года при уходе на пенсию в настоящее время считается ли такой стаж при рассчете пенсии 1год за 2 года?

звільнення під час декретної відпутки

чи має право позивач збільшити своій позов у КАС, якщо у початковій позовній заяви цього не було зазначено, але через це виноситься неправильне рішення.

приймання на роботу

Чи може бюджетна організація прийняти працівника на посаду бухгалтера особу яка не має бухгалтерської освіти але має стаж роботи бухгалтером, в тому числі головним, близько 10 років

звільнення з роботи

Якщо мені нема 18 і я хочу звільнитись одним днем без відпрацювання двох тижнів, чи можливо це?

санітарна книга

Чи має право покупець потребувати санітарну книжку?

служба за контрактом

при підписанні мною контракту (на сьогоднійній день) про прохоження військової служби чи зберігається за мною місце роботи. Які необхін представити документи роботодавцю і з яким формулванням?

Защита прав

Добрый вечер! Извините что на русском мне так легче. Я работаю кассиром в супермаркете, если я положила в карман забытый товар с копией чека покупателя намереваясь отдать покупателю, охрана увидела э...

терміни подачі апеляціної скарги

21.12.2018
Добрий день. Органи державної служби не провели оплату лікарняних на малолітню дитину. Суд першої інстанції задовольнив мій позов частково. Виплатити лікарняні, виплатити компенсацію за несвоєчасну ви...

Обмеження спільної роботи близьких працівників

20.12.2018
Доброго дня, чи поширюється це на медичних праівників державних лікарень? Ситуаія: батько завідувач відділення ,чи має право його син влаштуватися у відділення де його батько зав. відділення? Дякую

звiльнення

Доброго дня! я знаходжуся в декретнiй вiдпусткi, мене звiльняють з роботи за невчасно подану декларацiю про доходи, си провомiрно це, вiдпустка закiнчуэться 16.11.2019р.

відпустки без збереження заробітної плати

Чи враховуються у відпустку без збереження заробітної плати святкові дні?

Відстояння права залишення на роботі по Списку 1.

14.12.2018
Доброго дня. Розясніть, будь ласка, ст 42 кзпп п.10. Має відношення до працівника який має право на отримання пенсіійних виплат по списку 1 , через 1рік 10міс .(посада рентгенлаборант, вік 46років, ...

звільнення по ліквідації підприємства

13.12.2018
Доброго вечора! У мене наступне питання: Людину прийняли на роботу 01.12. Засновники підприємства 11.12 оголосили колективу про закриття підприємства - і повідомили наступне: з 12.12 по 28.12 ви всі в...

Забезпечення підрозділів ДСНС форменним одягом

Доброго вечора, а що робити якщо у підрозділах ДСНС, і не тільки (в обласних управліннях), примусово зобов'язують купувати за власний кошт форму та знаки розрізненя, вказуючи на те що зар. платня у на...

відшкодування потерпілому кримінального провадження

Працівника викликано на судове засідання в якості потерпілого кримінального провадження, хто випачує середню заробітну плату та компенсацію за проізд, проживання та добові? Працівник вимагає виплати у...

Преміювання до Нового року

Доброго дня. Підкажіть, будь ласка, чи можна преміювати працівників до Нового року ?

Щорічні відпустки

Із 06.01.2018 пішла у чергову щорічну відпустку та додаткову відпустку на дитину інваліда під опікою. 07.02.2018 взяла соціальну відпустку, без збереження з/пл, по догляду за дитиной інвалідом з дит...

военнослужащего уволили с работы

здравствуйте.сын пошел в армию в ноябре 2017года.в декабре его уволили с предприятия где он работал по ст.36.п.3.мы подали в суд и в ноябре 2018года выиграли суд.его востановили на работе.но в январе ...

Звільнення праціника

10.12.2018
Доброго дня, чи можна звільнити працівника 21 грудня за сімейними обставинами, за його заявою , який мав працювати за строковим договором до 28 грудня, за ст.39 КЗпП УКраїни. Дякую.

Реарганізація(прієднання) підприємства

Не виплачена заборгованість по заробітній платі при реарганізації(приєднання) підприємства. 1. Що нам, як робітникам дає ця стаття(ч.1 ст.40)? 2. Можлива, при невиплаті заборгованості заробітної пла...

призначення субсидій

Така ситуація.В відділі субсидій відмовили в призначенні субсидіі мотивуючи тим, що з податковоі пришли данні,що я маю заборгованість по ЕСВ.При цьому я працюю в лікарні на повну ставку і не являюсь ...

зменшення посадових окладів

чи можна зменшувати коефіцієн співвідношень розмірів місячних посадових окладів

Будівництво

Підкажіть будь-ласка,якщо на момент початку будівництва замовник ще немає дозвільних документів на будівництво,то чи має право підрядник виконувати будівельні роботи?Чим це регламентується!Хто несе ві...

отримання пенсії

З якого віку громодяни(чоловіки)мають отримати пенсію?.

Можно ли отказать от проведения замен на время отсутствия учителя?

Добрый день! Я, учитель биологии категории "специалист", с фактической тарифицированной нагрузкой 25 часов в неделю. В связи с увольнением коллеги-биолога, администрация добавила мне еще 8 часов замен...

працевлаштування при реорганізації

Добрий день. Бюджетна установа знаходиться в сиані реорганізації шляхом приєднання до іншої організації. В організації що реорганізується є головний бухгалтер в якого не має бухгалтерської освіти але ...

трудовий час

яким чином може оминатись статтчя щодо робочого часу? тобто людина працює на заводі 6/7 по 8 годин? чи можливо оскаржувати цю ситуацію. тим паче що робота позмінна і включає вечірні й нічні зміни

Имеют ли право увольнять бере-ю?

Здравствуйте , у меня такой вопрос по поводу труд.кодекса ?! Уволить беременную могут по какой статье и законно ли это ? При наличии еще ребенка до 3х лет? И куда тогда обращаться ? Спасибо

зміна істотних умов праці

03.12.2018
Наше підприємство незабаром змінюватиме офісні приміщення й переїздитиме в інший район міста. Виникає запитання: чи вважається перенесення місця роботи в інший район міста зміною місцевості та істотн...

Закінчення строку трудового договору

Чи можуть звільняти працівника ,на утриманні якого є неповнолітня дитина,після закінчення строку трудового договору

Кадрове питання

Чи може поновлений на службу в поліцію колишній працівник міліції .майор міліції (пенсіонер МВС за віком - 49р.).який є учасником бойових дій.якй будучи на пенсії проходив службу за контрактній основ...

Відпустка для догляду за дитиною до 6 років

30.11.2018
Добрий день. Відпустка для догляду за дитиною до 6 років,чи зберігається місце роботи і посада?

Про сімісництво.

30.11.2018
чи може працівник за сумісництвом проводити заняття фізичного виховання з оплатою праці 0,5 посадового окладу, та проводити заняття спортивного гуртка з оплатою праці 0,25 окладу? Як ці години відо...

Вимоги до юрисконсульта.

Доброго дня. Чи може займати посаду юрисконсульта ЗВО - студент 3 курсу ОР "Бакалавр" (що тепер є повною вищою освітою)? Який документ регламентує це питання?

Виплата при звільненні за власним бажанням

Доброго дня. Поможіть, будь ласка. Я Працюю вже 4 рік. Кожного року ми пишемо нову заяву на роботу. Мій термін закінчується 31.08.19.Скажіть, будь ласка, чи повинен роботодавець виплатити мені якусь д...

суміцниство посад

28.11.2018
якщо людина працює за основною посадою (мисливствознавець)4год.в день,чи має право працювати на другому підприємстві за суміцниством також 4год.

По статті 366

27.11.2018
В одному з університетів Вчена рада факультету на засідання збиралась рідше, ніж повинна згідно внутрішнього статуту. До проректора поступила скарга від групи активістів, на що той провів перевірку пр...

посадові оклади в омс

чи можуть органи місцевого самоврядування самі втановлювать посадові оклади більші ніж у постанові 268

Соціальна відпустка

27.11.2018
Чи мають право відізвати мати 3-х дітей з соціальної відпустки? І якщо можуть, то при яких обставинах?
Страницы: 12345678910 ... 25


Типові договориБланки договорів



Розділи консультації

Активні юристиАктивні юристи

онлайн
Фото користувача
ООО Право на Якість
м. Київ
відповідей за тиждень: 35
Телефон: +380732137627,+380503858355,+380972037619
не в мережі
Фото користувача
Nikjlay Kasyanov
м. Дніпро
відповідей за тиждень: 11
Телефон: kasanovn535@gmail.com
Телефон: предоставляется по согласию
Телефон: +38 (067) 630-77-35

Кращі юристиКращі юристи

Телефон: +380732137627,+380503858355,+380972037619
Телефон: +38 (067) 630-77-35
Телефон: через повідомлення

Ответы юристовОтветы юристов

Загрузка
Наверх