Питання користувача Андрій Топор


Хто є піклувальником для сироти, який навчається у ПТНЗ?

Дитина-сирота, яка навчається у професійно-технічному навчальному закладі, не має піклувальника- фізичної особи. Підкажіть будь ласка, хто у такому разі виконує функції опікування над ним? Чи це є орган

Чи є пояснення третьої особи у господарському процесі обов`язковими?

Чи є надання пояснень третьою особою у господарському процесі, відповідно до ст. 168 ГПК України обов`язком такої особи, чи її правом? Чи може третя особа не надавати суду пояснення, якщо не вважає це



Типові договориБланки договорів



Розділи консультації

Активні юристиАктивні юристи

Телефон: +380732137627,+380503858355,+380972037619
не в мережі
Фото користувача
Nikjlay Kasyanov
м. Дніпро
відповідей за тиждень: 11
Телефон: kasanovn535@gmail.com
Телефон: +380952114823
Телефон: 0637323860


Загрузка
Наверх