Питання користувача Світлана


видатки відповідно Бюджетного Кодексу

Доброго дня ! Чи можливо за кошти міського бюджету оплатити витрати на навчально-тренувальний збір спортсмена до Чемпіонату Європи ? Чи не буде це суперечити п. 6 ст. 90 Кодексу? Дякуємо за відповідь.



Типові договориБланки договорів



Розділи консультації

Активні юристиАктивні юристи

не в мережі
Фото користувача
Nikjlay Kasyanov
м. Дніпро
відповідей за тиждень: 21
Телефон: kasanovn535@gmail.com
Телефон: предоставляется по согласию
онлайн
Фото користувача
ООО Право на Якість
м. Київ
відповідей за тиждень: 14
Телефон: +380732137627,+380503858355,+380972037619

Кращі юристиКращі юристи

Телефон: +380732137627,+380503858355,+380972037619
Телефон: kasanovn535@gmail.com

Загрузка
Наверх