Питання користувача Сергій


Чи можуть ФОП підпадати під дію ст. 204 КУпАП за здачу в аренду нерухомості для проживання іноземцям?

ФОП, який займається готельним бізнесом, надав житло для проживання іноземцеві у якого закінчився термін перебування на території України. Такий ФОП підпадає під дію ст. 204 КУпАП?



Типові договориБланки договорів



Розділи консультації

Активні юристиАктивні юристи

Телефон: +380732137627,+380503858355,+380972037619
не в мережі
Фото користувача
Nikjlay Kasyanov
м. Дніпро
відповідей за тиждень: 22
Телефон: kasanovn535@gmail.com
Телефон: предоставляется по согласию
Телефон: +380634949857

Кращі юристиКращі юристи

Телефон: kasanovn535@gmail.com
Телефон: +380732137627,+380503858355,+380972037619
Телефон: предоставляется по согласию

Загрузка
Наверх