Вибрати редакцію 

Цивільний процесуальний кодекс України (ЦПКУ) 2017 - 2018

  • перевірено сьогодні
  • редакція від 03.08.2017
  • вступив у чинність 01.09.2005

ЦПКУ в останній чинній редакції від 3 серпня 2017 року.

Нові не набрали чинності редакції кодексу відсутні.

Порівняти редакції кодексу

Ви можете порівняти редакції даного кодексу, вибравши дати вступу редакцій в силу і натиснути на кнопку "Порівняти". Всі останні зміни та доповнення відкриються перед Вами як на долоні.

Цивільний процесуальний кодекс набув чинності 01.09.2005 року. ЦПК був створений для справедливого, своєчасного і неупередженого розгляду та вирішенню цивільних справ з метою захисту порушених, оспорюваних, невизнаних свобод, прав чи інтересів фізичних осіб або прав та інтересів юридичних осіб. В Цивільному процесуальному кодексі зазначено, що за захистом своїх прав та інтересів може звернутись кожна особа, а в випадках, встановлених законом за захистом своїх інтересів і прав можуть звернутися органи та особи, яким надано право захищати особисті права та інтереси, інтереси третіх осіб, суспільні або державні інтереси.

Цивільний процесуальний кодекс України зазначає, що суди повинні поважати гідність і честь всіх учасників цивільного процесу, а також здійснювати правосуддя на засадах рівності всіх перед законом і недопущення будь-яких дискримінацій. В кодексі закріплений принцип гласності відкритості судового розгляду. Тобто розгляд справ у судах проводиться усно і відкрито, закритий розгляд справи можливий лише в окремих випадках. Хід судового засідання обов’язково фіксується технічними засобами. ЦПК складається з 11 розділів і 419 статті.Навіть не намагайтеся шукати новіше - це остання редакція
Кодекс перевірен сьогодні в 09:38:14

Юрист-UA.Net постійно стежить за актуалізацією кодексів та законів.

Так, наприклад, Цивільний процесуальний кодекс України не має на даний момент ніяких нових запланованих редакційий.

Шансів знайти новішу чинну редакцію - немає.

Так, зрозуміло Ні, я не вірю вам

Коментарі до кодексу

Ви також можете отримати коментарі до кодексу «Цивільний процесуальний кодекс України (ЦПКУ)». Юристи сайту, що спеціалізуються на конкретних сферах кодексів і законів, дадуть вичерпний коментар щодо будь-яких питань.

Активні юристиАктивні юристи

не в мережі
Фото користувача
Nikjlay Kasyanov
м. Дніпро
відповідей за тиждень: 35
Телефон: 0963753599
Телефон: +380(63)494-98-57
Телефон: margarita88@i.ua


Типові договориБланки договорів

Загрузка
Наверх