Вибрати редакцію 

Митний кодекс України (МКУ) 2018

  • перевірено сьогодні
  • редакція від 01.01.2021
  • вступив у чинність 22.04.2012

МКУ в останній чинній редакції від 1 січня 2021 року.

Нові не набрали чинності редакції кодексу відсутні.

Порівняти редакції кодексу

Ви можете порівняти редакції даного кодексу, вибравши дати вступу редакцій в силу і натиснути на кнопку "Порівняти". Всі останні зміни та доповнення відкриються перед Вами як на долоні.

Митний кодекс України був прийнятий 13 березня 2012 року. В ньому визначаються   засади організації та здійснення митної справи, а також регулюються соціальні,  правові, економічні та організаційні аспекти діяльності митної служби. Митна державна політика – це система напрямів и принципів діяльності держави у сфері забезпечення митної безпеки України та захисту митних інтересів, регулювання зовнішньої торгівлі, внутрішнього ринку, розвитку економіки України та інтеграції до світової економіки. Державна митна політика вважаться частиною державної економічної політики.

В цьому кодексі визначені такі поняття: валютні цінності, валюта України, іноземна валюта, платіжні документи, банківські метали, вільний обіг, вантажні відправлення, цінні папери, декларація митної вартості, митна декларація, митна процедура, акцизний податок, нерезиденти, зони митного контролю, контейнер, іноземні товари та інші. В Митному кодексі прописано, що держана митна справа здійснюється на засадах виключної юрисдикції України,  законності та презумпції невинуватості, гласності та прозорості, спрощення законної торгівлі, єдиного порядку переміщення товарів, транспортних засобів через митний кордон.

Окрім Митного кодексу, законодавство з питань митної справи складається з Конституції України та інших законів України. Навіть не намагайтеся шукати новіше - це остання редакція
Кодекс перевірен вчора в 11:26:48

Юрист-UA.Net постійно стежить за актуалізацією кодексів та законів.

Так, наприклад, Митний кодекс України не має на даний момент ніяких нових запланованих редакційий.

Шансів знайти новішу чинну редакцію - немає.

Так, зрозуміло Ні, я не вірю вам

Коментарі до кодексу

Ви також можете отримати коментарі до кодексу «Митний кодекс України (МКУ)». Юристи сайту, що спеціалізуються на конкретних сферах кодексів і законів, дадуть вичерпний коментар щодо будь-яких питань.

Активні юристиАктивні юристи

не в мережі
Фото користувача
Яцюк наталія
м. Київ
відповідей за тиждень: 5
Телефон: +38 (098) 414-65-40
Телефон: 0637323860


Типові договориБланки договорів