Вибрати редакцію 

Кримінальний кодекс України (ККУ) 2018

  • перевірено сьогодні
  • редакція від 11.01.2019
  • вступив у чинність 01.09.2001

ККУ в останній чинній редакції від 11 січня 2019 року.

Нові не набрали чинності редакції кодексу відсутні.

Порівняти редакції кодексу

Ви можете порівняти редакції даного кодексу, вибравши дати вступу редакцій в силу і натиснути на кнопку "Порівняти". Всі останні зміни та доповнення відкриються перед Вами як на долоні.

Кримінальний кодекс України був прийнятий Верховною Радою України 5 квітня 2001 року, а набув чинності  01 вересня 2001 року. В КК встановлені принципи та підстави кримінальної відповідальності, караність та злочинність діянь, а також підстави для звільнення від кримінальної відповідальності та покарань. Кримінальний кодекс покликаний охороняти права та свободи людини і громадянина, громадського порядку, власності, громадської безпеки, довкілля, конституційного устрою від злочинних посягань, забезпечення миру і безпеки та запобіганню злочинам.

Кримінальний кодекс складається із Загальної і Особливої частини. У загальній частині йдеться мова про види і стадії злочинів, суб’єкт злочину, вину та її форми, співучасть у злочині, покарання та його види, звільнення від кримінальної відповідальності, призначення покарання, судимість, призначення покарання, повторність злочину. примусові заходи медичного характеру та примусове лікування, особливості кримінальної відповідальності неповнолітніх.

В особливій частині Кримінального кодексу міститься 20 розділів, які систематизовані по групах споріднених суспільних відносин, на які посягають відповідні злочини. Даний кодекс вважається значно реформованим, порівняно з його початковою редакцією. Навіть не намагайтеся шукати новіше - це остання редакція
Кодекс перевірен сьогодні в 11:51:12

Юрист-UA.Net постійно стежить за актуалізацією кодексів та законів.

Так, наприклад, Кримінальний кодекс України не має на даний момент ніяких нових запланованих редакційий.

Шансів знайти новішу чинну редакцію - немає.

Так, зрозуміло Ні, я не вірю вам

Коментарі до кодексу

Ви також можете отримати коментарі до кодексу «Кримінальний кодекс України (ККУ)». Юристи сайту, що спеціалізуються на конкретних сферах кодексів і законів, дадуть вичерпний коментар щодо будь-яких питань.

Активні юристиАктивні юристи

онлайн
Фото користувача
Яцюк наталія
м. Київ
відповідей за тиждень: 5
Телефон: +38 (098) 414-65-40
Телефон: 0637323860


Типові договориБланки договорів