Вибрати редакцію 

Земельний кодекс України (ЗКУ) 2018

  • перевірено сьогодні
  • редакція від 01.01.2019
  • вступив у чинність 01.01.2002

ЗКУ в останній чинній редакції від 1 січня 2019 року.

Нові не набрали чинності редакції кодексу відсутні.

Порівняти редакції кодексу

Ви можете порівняти редакції даного кодексу, вибравши дати вступу редакцій в силу і натиснути на кнопку "Порівняти". Всі останні зміни та доповнення відкриються перед Вами як на долоні.

В Земельному кодексі визначено, що земля є основним національним багатством і перебуває під особливою охороною держави. В Кодексі також зазначено, що використання права власності на землю не повинно шкодити правам і свободам інших громадян, інтересам суспільства, погіршувати природні якості землі та екологічну ситуацію. Згідно ЗК, земельні відносини – це відносини щодо володіння, розпорядження та користування землею. Вступати в земельні відносини можуть громадяни, держані органи, органи місцевого самоврядування та юридичні особи. Об’єктами земельних відносин можуть бути земельні ділянки і права на них, зокрема і земельні паї (частки).

Земельний кодекс України набув чинності 01.01.2002 року. Земельні відносини, окрім Земельного кодексу регулюються Конституцією, а також іншими нормативно-правовим актами. Завданням цього Кодексу є регулювання земельних відносин з метою гарантування права на землю громадянам, юридичним особам, державі та територіальним громадам, раціонального використання та охорони земель. Земельне законодавство закріплює такі принципи, як рівність права власності на землю всіх суб’єктів, забезпечення раціонального використання та охорони земель, забезпечення гарантій права на землю, невтручання держави та пріоритету вимог екологічної безпеки.Навіть не намагайтеся шукати новіше - це остання редакція
Кодекс перевірен сьогодні в 10:36:45

Юрист-UA.Net постійно стежить за актуалізацією кодексів та законів.

Так, наприклад, Земельний кодекс України не має на даний момент ніяких нових запланованих редакційий.

Шансів знайти новішу чинну редакцію - немає.

Так, зрозуміло Ні, я не вірю вам

Коментарі до кодексу

Ви також можете отримати коментарі до кодексу «Земельний кодекс України (ЗКУ)». Юристи сайту, що спеціалізуються на конкретних сферах кодексів і законів, дадуть вичерпний коментар щодо будь-яких питань.

Активні юристиАктивні юристи

онлайн
Фото користувача
Яцюк наталія
м. Київ
відповідей за тиждень: 5
Телефон: +38 (098) 414-65-40
Телефон: 0637323860


Типові договориБланки договорів